Zawód – modelka

najnowszy szyk i trendy

Zawód – modelka

Dużo dziewczyn chce stać się modelkami. Zdaje im się to pociągające, seksowne. Niemniej jednak, to tak w rzeczy samej bazujący na współzawodnictwie, nadzwyczaj wytężony fach, który prędzej Cię złamie, niż przyda ci skrzydeł.

kurtka

Źródło: pixabay.com
Miej na względzie, że w zależności od tego, jakiego typu modelką pragniesz być, powinnaś spełnić pewne warunki. Każda modelka powinna mieć całkiem czystą skórę, bez blizn, zadbane włosy jak też symetryczną sylwetkę. Pozostałe wymagania jak wzrost zależne są od tego, jakiego rodzaju modelką chciałabyś zostać. Rozważ ewentualność kooperacji z trenerem fitnessu, szczególnie z takim, który ma znakomitą opinię jak też doświadczenie w takowej pracy. Zakomunikuj mu, jakie są Twoje zamiary jak też wyczekiwania, a on z pewnością pomoże Ci je uzyskać.
fashion

Źródło: flickr.com

Najpierw zdecyduj, który rodzaj modelingu Cię interesuje. Technicznie rzecz ujmując, każda kobieta może stać się modelką. Niemniej jednak pamiętaj, iż o ile nie spełniasz fundamentalnych warunków, nie masz nazbyt ogromnych szans na ową pracę. Jeżeli Twoje ciało nie mieści się w format S, lecz czujesz się w nim znakomicie oraz doskonale w nim wyglądasz, możesz wtenczas pretendować do tytułu modelki plus size. Jeżeli jesteś smukła oraz nie masz nazbyt dużego biustu możesz wówczas prezentować modę na rozmaitych wybiegach. Kiedy posiadasz obfity biust, acz niezbyt obszerne biodra, możesz wówczas pozować do fotografii w bieliźnie. Zrób sobie zdjęcia. Nie muszą być zawodowe, lecz muszą skupić się na zaprezentowaniu Ciebie, jako doskonałej modelki.

Takim podstawowym minimum będą dwie fotografie: twarzy a także całej postury. Pamiętaj, aby fotografie pokazały Cię z najlepszej strony, akcentowały Twoje atuty, natomiast tuszowały niedociągnięcia.