Jaki biustonosz muszą wybrać kobiety drobne, a jaki te, które mają obfite kształty?

najnowszy szyk i trendy

Jaki biustonosz muszą wybrać kobiety drobne, a jaki te, które mają obfite kształty?

Za pomocą bielizny, którą nosimy każdego dnia, mogłybyśmy modelować sylwetkę podobnie jak odzieżą. Dobry wygląd znaczy również bardziej znaczącą pewność siebie, zatem powinnyśmy pamiętać o kilku sprawach kupując bieliznę.
Prawidłowo dobrana bielizna oznacza komfort oraz dobre samopoczucie każdego dnia.

To, że bielizny nie widać spod ubrań, nie powinno być powodem dla jakiego tą część garderoby zaniedbujemy. Nieprawidłowo dobrana bielizna może zepsuć dowolne ubranie. Żadna pani nie chciałaby, aby spod źle układającego się stanika lub majtek wydostawały się niepotrzebne „wałeczki” lub fałdki. Dopasowany stanik jest także podstawą zdrowego biustu, z tego też powodu tego typu element ubrania zasługuje na nieco więcej uwagi. Dużo kobiet ubiera biustonosze, które są źle wybrane. Nie można przewidzieć jaki rozmiar biustonosza okaże się najlepszy, z tego też powodu ważne jest przymierzanie stanika przed jego nabyciem. Także raz dobrany rozmiar stanika może się zmienić na skutek ćwiczeń, diety lub ciąży. Po roku używania, biustonosz traci swój kształt i przestaje spełniać swoją rolę, z tego też powodu musimy je wymieniać. Jeżeli kobieta posiada obfity biust, musi wybierać modele bardziej zabudowane z fiszbinami oraz na szerokich ramiączkach. Na specjalną okazję można od tej zasady odejść, ale na co dzień tego typu biustonosze będą sprawdzały się najlepiej.
adidas

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
W niezwykle prosty sposób bielizna może również wymodelować naszą figurę oraz może zrównoważyć proporcje. Pani o figurze gruszki powinna wybierać biustonosze typu push-up na szerokich ramiączkach tak, aby główne części figury nabierały krągłości i odwracały uwagę od szerokich bioder. Najlepszym majtkami dla takiej sylwetki będą figi z głębiej wciętymi nogawkami. Optycznie wyszczuplą uda oraz wysmuklą nogi.

Kobiety drobne mogłyby sięgać po jasne zestawy z biustonoszami typu plunge.

Opublikowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź serwis odzież używana, a znajdziesz więcej podobnych danych, które także będą fascynujące.

Znakomicie podkreśli on dekolt a majtki z wcięciami wydłużą nogi. Dla pani o kształtach znacznych poleca się biustonosze typu balkonetka, który podnosi biust tak mocno, że ukrywa krągłości na brzuchu.