Jaką biżuterię dać swojej kobiecie – poradnik gentlemana

najnowszy szyk i trendy

Jaką biżuterię dać swojej kobiecie – poradnik gentlemana

Panie ubóstwiają nosić biżuterię, zaś jeszcze bardziej ubóstwiają ją dostawać od swoich dżentelmenów.
Niestety, świat błyskotek jest dla panów nierzadko zagadkowy, jednak to nie powód ażeby się wycofywać! Spisałem dla Was kilka wskazówek, jakimi możecie się kierować wybierając biżuterię swoim kobietom.

długie włosy

Źródło: pixabay
Zatem zadecydowałeś, iż tym razem dasz swojej pani biżuterię. Jeśliby to były zaręczyny, kwestia byłaby relatywnie nieskomplikowana. Miałbyś tu dosyć wąski wybór. Z kolei wszelakie inne okazje pozwalają na wybór podarunku z pełnej palety. A jest w czym przebierać: złoto, pierścionek Infinity, klipsy, łańcuszki, bransoletki, brylanty, opale – głowa pęka!
Na początek powinniśmy zerknąć wstecz oraz szukać natchnień w czasach naszych babć. Nasi przodkowie wyznawali tutaj fundamentalną regułę: biżuterię ofiaruje się jedynie kobietom bliskim. Będzie to z pewnością wybranka serca, lecz również mama czy córka. biżuteria to bowiem niezwykle zobowiązujący upominek. Pani, która nie czuje się związana z dżentelmenem wręczającym jej biżuterię, może, podarunek zwrócić. Kolejna zasada nawiązuje do niewieściej wytworności, w jakiej przede wszystkim obowiązuje wytyczna umiaru.

Jeżeli pragniesz być na bieżąco w tym temacie, to przyda Ci się solidna treść. Znajdziesz ją pod podkreślonym tutaj linkiem. A jeżeli będziesz posiadał wątpliwości, chętnie na nie odpiszemy!

Kupując biżuterię dla własnej damy, pamiętaj, że nawet jeżeli Twoje uczucie jest gorące, podarek nie powinien „krzyczeć”. Tego typu ozdoby są raczej kropką nad „i” niż kluczowym punktem programu. Mają uzupełniać urodę, a nie przyćmiewać ją.

Czyli od rozmiarów a także ilości ozdób, ważniejsza będzie na pewno jakość wykonania oraz użyte materiały. Zapomnij także o kupowaniu sztucznej albo marnej jakości biżuterii. Czasami lepiej wybrać piękne kwiatki aniżeli podrzędną błyskotkę.