Suknie ślubne i komunijne – jak wybrać wymarzoną kreację?

najnowszy szyk i trendy

Suknie ślubne i komunijne – jak wybrać wymarzoną kreację?

Obecnie czasopisma lansują nam wiele występujących modeli sukien komunijnych i ślubnych. Asortyment jest tak ogromny, iż ciężko jest się szybko zdecydować na wyłonienie tej jedynej kreacji. Jest to tak samo znaczące dla przyszłej Pani Młodej jak i dziewczynki udającej się do Pierwszej Komunii, każda z nich bowiem chce wyglądać wyjątkowo.

pierwsza komunia święta

Źródło: flickr.com

Dzień ślubu czy Pierwszej Komunii Świętej jest niezmiernie ważny. Każda kobieta, czy ta mała czy też duża chce czuć się doborowo. Można to osiągnąć przez dobrze dobrane suknie komunijne (vaiolett.pl), suknie ślubne. Jeżeli chodzi o kolorystykę, w obu przypadkach przoduje barwa biała. Symbolizuje ona niewinność oraz brak grzechu. Doskonale komponuje się z każdym kolorem, który pragniemy wprowadzić jako dodatek. Mały pastelowy bukiecik czy też potężna czerwona róża we włosach będzie pasować do bieli fenomenalnie. Innym kolorem, na jaki decydują się kobiety jest écru. Prezentuje się on nieprzeciętnie i pomimo niewielkiej różnicy w odcieniu od tej pierwszej barwy przedstawia się całkowicie inaczej. Gdy chcemy dołożyć do naszej kreacji dodatek innego koloru, powinno się robić to ostrożnie, ponieważ kolor écru nie pasuje do wszystkiego. Jeśli chodzi o najmodniejsze kroje, suknie komunijne, suknie ślubne najlepiej wyglądają w skromnym wydaniu, a całość warto uzupełnić o dodatki. Można też manipulować długością stroju, albowiem nie jest już dziwne spotkać Panią Młodą w asymetrycznej odzieży czy też panienkę idącą do Pierwszej Komunii w sukience do kolan. Dużo salonów proponuje nie tylko kupno,

Panna Młoda, zimowa kreacja

Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

lecz także pożyczenie stroju. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie przywiązują się do ciuchów, nie mają one później kłopotu z tym, aby je zwrócić bez sentymentów. Taka przyjemność ma wartość w granicach kilkaset do kilku tys.tysięcy złotych ,w zależności czy to sukienka komunijna czy ślubna oraz z jakiego półproduktu jest wykonana. Jest to znaczna oszczędność, albowiem kilkukrotnie większe są ceny kreacji wystawionych na sprzedaż. Gdy iż mamy upatrzony krój, ale nie jest on będący w dyspozycji, możemy także udać się do krawca, który po kilku przymiarkach wykona dane suknie komunijne, suknie ślubne (suknie ślubne Vaiolett).

Każda pani, czy to młodsza, czy starsza pragnie w tak odświętnym dniu jakim jest Pierwsza Komunia Święta bądź ślub akcesoria ślubne wyglądać ponadprzeciętnie. Jeśli nie mamy zbyt dużo pieniędzy na suknię, udajmy się do wypożyczalni. Pamiętać powinno się o tym, iż kreacja musi być wygodna. Nie kierujmy się ślepo trendami, ponieważ do każdego rodzaju postawy pasuje odrębny model.