Co zakupić na Komunię Świętą chłopcu, a co dziewczęciu?

najnowszy szyk i trendy

Co zakupić na Komunię Świętą chłopcu, a co dziewczęciu?

Maj to zgodnie z tradycją w naszej ojczyźnie okres Komunii Świętych. Przystąpienie potomka do jednego z najważniejszych sakramentów, to nadzwyczaj ważna uroczystość dla familii, ale też niemałe wyzwania – czym je obdarzyć w owym wyjątkowym dniu?

Tegoroczne przeboje podarunkowe z okazji Pierwszej Komunii będą to po największej części elektroniczne gadżety. Smartfony, notebooki, gry – przede wszystkim wyprzedawane w zestawach – cieszą się dziś największą wziętością pośród konsumentów.
ubrania - odwzorowanie

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak w tym roku obserwuje się także zwiększoną sprzedaż w segmentach niepowiązanych z elektroniką. Fani zdrowego trybu życia z zadowoleniem przyjmą wiadomość, iż świetne sprzedażowe wyniki notuje się w kategorii bicykli. Sprzedażowym hitem w okresie okołokomunijnym może się okazać także kategoria desek z elektrycznym motorem.

Naturalnie zakup tak kosztownych podarunków komunijnych może budzić pewne pytania – czy kupno modnego w tym momencie gadżetu to faktycznie świetny pomysł, skoro po jakimś czasie podarek może się zwyczajnie znudzić? Czy nie odpowiedniejszym podejściem byłoby oddanie tej kwoty z myślą o opłaceniu wyśnionego przez dziecko wakacyjnego wyjazdu albo zakupu rynsztunku sportowego? A może zamiast tego sprezentować dziecku tradycyjny zegarek smartwatch albo posrebrzany medalik szkaplerz? Z pewnością niezależnie od tego, na jaką formę podarunku postawimy, pamiętajmy aby kierować się zawsze po prostu zdrowym rozsądkiem. Przed finalnym podjęciem decyzji w sprawie komunijnego podarku, przeanalizujmy więc nasze finansowe możliwości oraz unikajmy niepotrzebnego zaciągania długów.