Co powinno znaleźć się w szafie człowieka biznesu?

najnowszy szyk i trendy

Co powinno znaleźć się w szafie człowieka biznesu?

Budowanie męskiej konfekcji biznesowej zupełnie nie musi być trudne. Należy postawić na elementy wyłącznie należytej jakości i trzymać się paru reguł.
Stylowy jak też klasyczny wygląd możemy bez trudności uzupełnić eleganckimi dodatkami, natomiast od czasu do czasu gajer zastąpić dobrze skrojoną marynarką a także ciemnymi dżinsami.

srebro

Autor: Sanitec KOŁO
W biznesowej garderobie na początek z pewnością muszą znaleźć się dwa garnitury, popielaty a także granatowy. To absolutna klasyka, jaka nie przeminie. Jednak gajer gajerowi nierówny. Koniecznie spraw, aby twój był wizytówką. Wybierz fason, jaki będzie idealnie dopasowany do twojej sylwetki. Garnitury (garnitury noor) te powinny być uszyte z wełny należytej jakości. Delikatny połysk materiału doda elegancji oraz spowoduje, że odzienie wyglądało będzie na droższe. Jeżeli chcesz ożywić nieco image, uczyń to za pomocą dodatków np. krawata w interesującym Kolorze albo poszetki. Z pewnością przydać się mogą również skórzane paski do spodni.
Prócz garniturów warto zainwestować również w kilka klasycznych koszul, w kolorze białym jak też błękitnym. Łącząc je z popielatym lub atramentowym kolorem, nie da się popełnić błędu. Istotna jest też najlepsza jakość a także odpowiedni fason, który będzie pasujący do sylwetki. Doskonałą alternatywą dla garnituru może być Elegancka sportowa marynarka. Styliści podpowiadają, ażeby na początek zacząć od klasycznego wzoru w odcieniu koloru niebieskiego.

Możesz także sobie pozwolić na jakiś wzór, np. subtelną kratkę. W żadnym razie nie powinna być to jednak marynarka od gajera. Marynarka w sportowym stylu jest inaczej skrojona i najczęściej jest troszeczkę krótsza garniturowej.