Poradnik – co ubrać na pierwszą randkę

najnowszy szyk i trendy

Poradnik – co ubrać na pierwszą randkę

W co się przyodziać na schadzkę? – tenże dylemat z pewnością nie raz nie pozwalał ci usnąć. Przecież wiadomo, że liczy się pierwsze wrażenie. Panowie wszak spoglądają na kobiety całościowo, zatem strój winnaś dopracować w każdym szczególe. Powiadają, że to nie szata człowieka zdobi, niemniej jednak wszystkie doskonale wiemy, iż początkowe wrażenie jakie zrobimy na facecie, jest nadzwyczaj ważne, i z tej przyczyny na randce chcemy wyglądać dobrze.

koszulka

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Godzinami całymi potrafimy namyślać się nad tym, jak się ubrać na schadzkę, plądrujemy garderoby, niezmordowanie przymierzamy niemal wszystko to, co na randkę się nadaje. Zamiar jest jeden – zdziałać by mężczyzna na twój widok z podziwu zaniemówił! Wydawać by się mogło, iż wyczyn nie lada, że ubieranie się na randkę jest procesem mozolnym, tymczasem w ogóle tak być nie musi. Wystarczy podejść do tego racjonalnie – więcej opcji na tej stronie.

A oto kilka konkretnych rad, w co się ubrać na taką okazję. Jeśli absolutnie nie wiesz co włożyć, postaw na subtelną elegancję w kobiecej odsłonie. Taki styl sprawdzi się w każdej sytuacji. Najlepiej jeżeli będzie to pewien sprawdzony zestaw, w miejsce nowo nabytej kiecki bądź niesprawdzonych szpilek. Pozwól popracować jego fantazji i z wolna odkrywaj karty. Jeżeli pragniesz pokazać nogi, włóż szorty, a do nich bluzeczkę z subtelnym wycięciem. Jeśli natomiast sądzisz, że twoim największym atutem jest dekolt, podkreśl go, wkładając seksowne koszulki, lecz nogi

kobieta

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

schowaj w dżinsach – . Odrobina zalotności w ubiorze jest wskazana.

Zachowaj natomiast umiar w doborze dodatków oraz biżuterii. Jeden rzucający się w oczy szkła do komputera element w zupełności wystarczy, a w miejsce ogromnej torby wybierz niedużą, praktyczną torebkę. Nie zapomnij o idealnie dopasowanej bieliźnie. Majtki z pewnością nie mogą odznaczać się pod okryciem, ani także wystawać. Jeżeli zaś chodzi o topy i biustonosz, to idealnym wyjściem będzie stanik typu push-up, który bardzo dobrze uwydatni twe kobiece atuty i przyda ci pewności siebie. Poprzez ubiór podkreśl swoją kobiecość i podkreśl to, co najpiękniejsze. Koniecznie dobierz odpowiednie buty. Każda kobieta najzyskowniej prezentować się będzie w bucikach na obcasie – postawa wtedy wygląda smukło.