Kompletowanie męskiej szafy a więc moda dla panów na co dzień

najnowszy szyk i trendy

Kompletowanie męskiej szafy a więc moda dla panów na co dzień

Co dzień na ulicach omijasz setki facetów. Część z nich ubrana jest całkowicie od czapy, a część zachwyca – pociąga spojrzenia nie wyłącznie dam, lecz też panów.

Prawdopodobnie wielokrotnie zastanawiałeś się jak się to dzieje? Metodą na rozstrzygnięcie tejże tajemnicy może być poprawne skompletowanie swej szafy! Wśród fragmentów konfekcji nie ma ważnych jak też mniej istotnych. Wszystko jest ważne, jednakże niektóre elementy są kluczowe. Te newralgiczne składniki to odpowiednio dobrane obuwie, spodnie jak też tak zwana „góra”, a więc bluzka, sweter oraz marynarka.

męskie ubrania

Źródło: pixabay

Wychodzi na to, iż istotne jest wszystko. I tak jest, z tą różnicą, iż najważniejsze jest, żeby poszczególne „podzespoły” naszego okrycia „wywodziły” się z jednego kierunku. O co chodzi? O to, aby nie zestawiać sportowych butów z garniturowymi spodniami oraz T shirt 4XL (modne t shirt 4xl). Ważne jest, by trzymać się jednego kierunku – ewentualne mieszanki akceptowalne są tylko w kwestiach barw jak też dodatków – i tutaj także bez nadmiernej ekstrawagancji.

Musimy o tym pamiętać, albowiem kompozycja idealna to okrycie w jednym stylu – eleganckie buciki, spodnie w kant albo modne dżinsy, 7xl shirt (modne 7xl shirt) czy koszula idealnie przylegająca do sylwetki plus marynarka. Takie zestawienie wspaniale sprawdzi się na wieczorne wypady albo do pracy, pod warunkiem, iż nie obowiązują w tym miejscu uniformy. Przetestowanym wyjściem będą również swetry pod marynarkę.

Uczyńmy sobie selekcję. Albowiem w jednym stylu nie będziemy chodzili wszędzie, warto wyposażyć się w kilka par obuwia – 3 w zupełności nam starczą: jakieś sportowe do spacerowania na co dzień, drugie casualowe do jeansów i trzecie – eleganckie. Naturalnie, jeśli jesteśmy skazani na częste eksploatowanie danego rodzaju obuwia – możemy zakupić go więcej.

mężczyzna w swetrze

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Odnośnie spodni – każdy jegomość musi mieć chociaż jedną parę niezwykle praktycznych jeansów, które po stosownym zestawieniu z resztą konfekcji pozwolą nam „wejść” nieomalże wszędzie. Nieodzowne będą również czarne spodnie. Ów odcień, zwłaszcza w okresie zimowo-jesiennym, jest od lat najmodniejszy.

Czy chcesz odnaleźć podobny materiał? Jeśli tak, to bez obawy kliknij ten odnośnik i zerknij na witrynę (https://braga-24.pl/kategoria/odziez-damska), która prawdopodobnie również przypadnie Ci do gustu.

Dodaje nam szyku, klasy i wyszczupla. Przydadzą nam się także spodnie garniturowe – nie każdego dnia idzie się na egzaminy albo imieniny cioci, lecz gdy trzeba to zrobić, powinno wyglądać się bardzo elegancko.