Nowa linia obuwia firmy Bartek już w sklepach

najnowszy szyk i trendy

Nowa linia obuwia firmy Bartek już w sklepach

Dzieci ekspresowo dojrzewają, wyjątkowo w okresie pierwszych dziesięciu lat. Wszyscy którzy mają dzieci wiedzą, iż powiązane jest to z mnożącymi się wydatkami.
Niedawno na polskim rynku pojawiła się najnowsza linia butów dziecięcych firmy Bartek.

inwestycja

Autor: Reserved
Źródło: Reserved
kolorowe bambusowe pieluszki

Autor: Corrie Barklimore
Źródło: http://www.flickr.com
Dziany dżentelmen

Autor: Digel
Źródło: Digel
Czy interesuje was co takiego nowego możemy znaleźć? Już na początku informujemy, że nie jest to linia tanich butów, gdyż cena najtańszych zaczyna się od dwustu pln. Zaś co w nich niesamowite? Mianowicie buty dziecięce Bartek serii W mogą wydłużać się dzięki zastosowaniu specjalnych wkładek oraz regulowanej manualnie podeszwie zobacz buty (kliknij link szpilki do łóżka) dziecięce bartek. Droższa seria XX ma podeszwę, która automatycznie się wydłuża. Zastosowana technologia została nie tak dawno opatentowana przez markę Bartek, ale powiedziała ona, że wzorowała się na technologiach wykorzystywanych w wojsku. Sama konstrukcja podeszwy jest dość złożona, lecz nam wystarcza wiedza, iż są całkowicie nieprzesiąkalne i perfekcyjnie izolują przed warunkami pogodowymi. Górna część buta wykonana jest z tworzywa elastycznego, który samorzutnie dopasowuje się do kształtu stópki dziecka. Podeszwa zaprojektowana jest tak, że powiększa się o 10 do 15 milimetrów, czyli nawet o 2-3 rozmiary! Dla pociechy oznacza to znacznie większy komfort w czasie chodzenia, zaś dla nas mimo wszystko zmniejszone wydatki.
Choć nie wszystkie dzieci rosną identycznie to jednak buty dziecięce Bartek najnowszych linii powinny służyć nawet pare lat, o ile pociecha wcześniej ich nie popsuje koniecznie zapoznaj się z ofertą na .
Buty dziecięce wchodzi na nowy poziom, wraz z pojawieniem się najnowszej serii butów firmy Bartek. Kto by stwierdził, że można skonstruować rozszerzające się buty?