Jaką biżuterię wybrać dla starszej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

najnowszy szyk i trendy

Jaką biżuterię wybrać dla starszej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

Odpowiedni dobór dodatków często mówi o niepowtarzalności codziennego ubioru. Prawidłowo wyselekcjonowana biżuteria podkreśli nie tylko pełny wygląd pani, lecz także podkreśli dobrze sporządzony make-up i uwydatni rysy twarzy.

kolczyki srebrne

Autor: Ballin
Źródło: Ballin
ruch

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
srebro
Młode kobiety doskonale wiedzą co stanowi podstawową zaletę ich postury, co należy zatuszować oraz jaką biżuterię dobrać by przyciągała wzrok. Bardzo znane są kolczyki srebrne o geometrycznych kształtach np. w kształcie kwadratu albo o pięciu bokach. Tego typu kolczyki doskonale sprawdzą się w firmie i podczas oficjalnych zebrań. Na wieczorne wyjścia do pubu warto wybrać biżuterię błyszczącą oraz przyciągającą oczy okulary przeciwsłoneczne korekcyjne wszystkich. Komplety biżuterii w stonowanej postaci są dozwolone jedynie w formalnych okolicznościach przykładowo w czasie uroczystości zaślubin. Biżuteria w formie kostek jest polecana paniom o owalnych rysach twarzy. Dla kobiet o twarzy w kształcie trójkąta pasują kolczyki w kształcie okręgu lub w kształcie kulek.
Pracujące kobiety z chęcią wybiorą podłużne kolczyki z dodatkiem szlachetnych kamieni przykładowo rubinu. Tego typu kolczyki będą pasować do wysoko upiętych koków. Jeżeli kolczyki są bogate, to warto zrezygnować z naszyjnika lub pierścionka ze znacznym oczkiem. Do pracy zalecane jest używanie biżuterii skromnej, która podkreśli charakter pani. Starsze kobiety zwracają uwagę nie tylko na układ precjozów, lecz również na klasę jej stworzenia.

Niezwykle idealnym rozwiązaniem jest wtedy zakup kolczyków z bursztynem lub z kwarcem dymnym. To wystarczy, aby dodatek do codziennej garderoby był elegancki oraz szlachetny. Dojrzałe panie bardzo dobrze prezentują się w kolczykach z półprzeźroczystymi kamyczkami.