Podstawy damskich i męskich stylizacji – na co powinno się zwrócić największą uwagę?

najnowszy szyk i trendy

Podstawy damskich i męskich stylizacji – na co powinno się zwrócić największą uwagę?

Współcześnie moda jest czymś bardzo zmiennym, z sezonu na sezon kreowane są nowe trendy, a galerie handlowe zasypywane są odzieżą wszelkiego typu. Kiedy udajemy się na zakupy, częstokroć pod wpływem ilości oglądanych i przymierzanych rzeczy dostajemy zawrotu głowy. W obliczu tak ogromnego wyboru zwykle mamy po prostu kłopot z podjęciem decyzji, co kupić.

Istnieją jednakże

dżinsy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com

pewne utarte wzorce i kilka podstawowych elementów odzieży, które obowiązkowo powinny znaleźć się w każdej szafie. Ubrania te niezależnie od panujących trendów mogą stanowić świetną bazę do utworzenia modnej stylizacji. W przypadku kobiet tego rodzaju elementów garderoby jest wiele, aczkolwiek kilka z nich możemy określić jako obowiązkowe. Jako takie absolutne ‘must have’ z pewnością można uznać dwie pary spodni – jedne czarne, drugie klasyczne, jeansowe. Zarówno jedne i drugie są odpowiednie właściwie do wszystkiego, możemy na ich bazie układać setki stylizacji. Jeansy są uniwersalne, nadają się zarówno na wyjście na uczelnię, spacer ze znajomymi czy wyjście do kina z chłopakiem. Klasyczne czarne spodnie (zapraszam do lektury) będą pasować natomiast przy wszelkich eleganckich okazjach, wieczornych wyjściach do klubu, jak i na co dzień. W podobny sposób sprawdzi się także klasyczna ‘mała czarna’ sukienka, którą przy okazji warto dopisać do listy ubrań jakie obowiązkowo powinny znaleźć się w naszych szafach. Oprócz tego zaleca się zainwestować w klasyczną, białą koszulę oraz w podkoszulki, których powinno się mieć w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych. Dzięki takiemu wyposażeniu szafy będziemy mieć ogromne pole do popisu. Modne w danym sezonie ubrania takie jak koszule, buty czy inne dodatki świetnie skomponują się z tym, co zostało tu wymienione.Jeżeli mówimy natomiast o mężczyznach wydawać by się mogło, iż takich podstawowych elementów stylizacji jest mniej. Naturalnie dla przedstawicieli tej płci dobrze dopasowane spodnie jeansowe męskie są wstanie spełnić wszelkie oczekiwania – spodnie jeansowe męskie. Dobrze jednak, aby podobnie jak u kobiet, w męskiej szafie znalazły się także czarne spodnie, które będą nadawały się na bardziej eleganckie okazje. Co więcej, zamiast

koszula

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com

dziesiątek t-shirtów, dobrze byłoby mieć np.

Musisz pamiętać, że nasza strona internetowa (https://ubierzekipe.pl/blog/jaka-odziez-sluzbowa-wybrac-dla-personelu-hot) pomoże Ci w wyszukaniu ciekawych danych na jakikolwiek wątek. Taka strona zapewne Ci się będzie podobać.

dwie lub trzy klasyczne koszule.

Jeżeli postawimy na uniwersalne kolory takie jak biel, granat czy błękit, wówczas możemy być pewni iż tego rodzaju elementy garderoby będą nam pasowały do większości modnych w danym sezonie spodni, bez względu na ich kolorystykę czy materiał z jakiego są zrobione. Dodatkowo w dzisiejszych czasach w przypadku mężczyzn fantastycznie sprawdzają się także casualowe marynarki, które można ubrać na różne okazje, zarówno do pracy jak i na luźne wyjście ze znajomymi. Ciężko zaprzeczyć iż chcąc wymienić wszystkie elementy stylizacji, które powinny znajdować się w naszych szafach, można byłoby wypisywać w nieskończoność. W zasadzie jednakże jeśli tylko wyposażymy się w to, co zostało opisane powyżej, to możemy się nie obawiać, gdyż żadna okazja nas nie zaskoczy i na bazie tych ubrań z pewnością uda nam się dobrać odpowiedni strój.