Ubranie na każdy dzień, czyli jak się czuć komfortowo, lecz ciągle być stylowa

najnowszy szyk i trendy

Ubranie na każdy dzień, czyli jak się czuć komfortowo, lecz ciągle być stylowa

Panie zabiegają o własny wygląd i chcą codziennie, nawet w powszedni poniedziałek, wyglądać gustownie. Jednakże nie można cały czas się stroić, od tego są jedynie większe wyjścia. Na co dzień można wyglądać zwyczajnie, lecz rzecz jasna nie przeciętnie. Zawsze trzeba zachować własny charakter. Co zatem założyć, by czuć się komfortowo, a zarazem podobać się sobie?

modnie ubrana kobieta

Autor: Ceneo
Źródło: http://kraina-stylu.pl/
Najlepiej sprawdzają się jeansy, jakie powinny być dopasowane do naszej sylwetki, by akcentowały walory, ale nie kładły nacisk na defekty. Niewątpliwie nie możemy kupować nazbyt małych spodni, ponieważ chociaż uda nam się je założyć, to mogą deformować figurę i powodować, że nawet smukłe dziewczęta nie będą prezentować się ładnie – jak mam się ubrać (spodnie bojówki) na grilla. Nie sprawdzają się także jeansy z niższą talią, ponieważ w wypadku pań o krąglejszej sylwetce akcentują boczki, a u każdej przedstawicielki płci kobiecej bez znaczenia od wagi odsłaniają część pupy w trakcie pochylania się albo kucania, co nigdy nie wygląda pięknie. Co założyć do spodni? Jeżeli wychodzimy na spacer, sprawdzi się sweter oversize, gdy zaś chcemy wyglądać bardziej gustownie, np. do pracy, możemy nałożyć koszulę, którą włożymy do spodni. Nie powinnyśmy obawiać się kolorów, ale też nie można przesadzać. Za każdym razem przyjemnie prezentują się pastele, a także biel, czerń i szarość – to barwy, jakie pasują wszystkim. Wybierając niniejszą kolorystykę, możemy zastanowić się nad przyciągającą wzrok biżuterią, na przykład większym naszyjnikiem czy bransoletką. Świetnie prezentuje się także duża torba, która będzie też niezmiernie praktyczna, bowiem zmieścimy do niej i dokumenty, i parasol lub nawet butelkę wody, której trzeba wypijać co najmniej 2 litry dziennie. Jeśli zaś chodzi o buty, w ostatnich czasach bardzo popularne jest obuwie sportowe.

modnie ubrana kobieta

Autor: Calvin Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Nie za każdym razem będzie pasować, więc dobrze mieć w szafie dwie, trzy pary ładnych szpilek, w jakich czujemy się naprawdę wygodnie – odwiedź ten link. Na co dzień powinnyśmy również zadbać o delikatniejszy makijaż, który tylko subtelnie uwydatni naszą urodę i będzie pasować do całej stylizacji. Co więcej sprawdzą się nie za mocne perfumy, jakie otoczą nas miłą mgiełką i wprawiać w dobry nastrój.