Nowe oferty marki clarks

najnowszy szyk i trendy

Nowe oferty marki clarks

W czasie jesień-zima 2014/2015 marka CLARKS, będąca znakiem mistrzowskiego rzemiosła, luźnego brytyjskiego kierunku i technologicznej innowacyjności, wykonała autentycznie fenomenalną kolekcję butów. Weny dostarczyło unikatowe dziedzictwo marki, najgorętsze trendy ze ogólnoświatowych wybiegów, także moda ulicy.

Nowatorska kolekcja CLARKS
odznacza się idealną równowagą między formą, jakością i funkcjonalnością.

W tym tekście odnajdziesz ciekawe informacje, lecz odszukaj ponadto (https://byczyparking.pl/) pozostałe materiały na przedstawiany temat. Z pewnością będą ciekawe.

Buty w dużej palecie zróżnicowanych wzorów w hipotezie projektantów CLARKS, ma stanowić pomost pomiędzy zakresem pracy i odpoczynku.
Sezon inauguruje plejada brogsów, podtrzymanych w uwspółcześnionej stylistyce retro, również eleganckich minimalistycznych Oxfordów, wzory sporządzone z lakierowanej skóry, z ozdobną podeszwą w kontrastującym odcieniu, jakie zgodnie z zaleceniami czołowych konstruktorów mody, mogą, a nawet winny być noszone nie jedynie w toku galowych sposobności, lecz też w ciągu dnia. Zobacz:
Kolekcja jesienno-zimowa CLARKS promieniuje magnetyzmem.

Buty clarks

Autor: CLARKS

Świetne sztyblety, kamasze natchnione konfekcją roboczą, to niezbity przebój sezonu, nurtem militarnym i trekkingiem polarnym, oraz ciężkie buty, nawiązujące do kierunku punk. Ulepszane, nabłyszczane i polakierowane skóry, wyznaczają motyw przewodni kolekcji. Ich piękno akcentuje gama neutralnych barw ziemi i jesiennych odcieni, ożywionych akcentami czerwieni, niebieskości, zieleni i żółci.
Skłonność marki CLARKS do wspaniałego wykończenia akcentują ozdobne dziurkowania, widoczne przeszycia, wypukłe szwy, odzieżowe wszywki, sprzączki, zatrzaski, kontrastujące złącza, lub haczykowate złączenia w górnej części podwyższonej cholewki. Nowina z kolekcji damskiej CLARKS stanowiący świetne uzupełnienie wytwornego, stonowanego stroju, z całą pewnością odpowiadać okaże się obranemu kierunkowi, a także wzbudzi powszechny szacunek i zwróci oczy wszystkich na stylizację.

Luksusowe szpilki CLARKS o zgrabnej figurze, podnoszące się na supermodnym obcasie, skonstruowane z ekskluzywnej włoskiej skóry lakierowanej, to buty, jakie szybko nie wyjdzie z mody. Sprawdzi się również doskonale w sezonie okazałych karnawałowych zabaw.