Co czeka nas na wiosnę? Jakie tendencje będą często widziane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

najnowszy szyk i trendy

Co czeka nas na wiosnę? Jakie tendencje będą często widziane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

Czy to lato, czy zima, za każdym razem spotykamy się z nowinkami modowymi. Każda dziewczyna wie, iż z dniem zmiany pory roku musi kupić sobie coś nowego, niezależnie od tego co to będzie.

obuwie

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na to, iż w tym momencie mamy wiosnę oraz nadejdzie niebawem lato, całkiem ważną sprawa będą wszelkie informacje tyczące się teraźniejszo panujących trendów. Różnorakie barwne czasopisma damskie podkreślają panowanie stylu retro. Na wybiegach mamy możliwość zobaczyć odzież przypominające nam momenty hipisowskie i kolorowe dyskoteki, które kojarzą nam się z błyskotkami i szerokimi dzwonami, także u panów. Jednakże w miejsce dosłownych odsłon przeszłości otrzymujemy ich interpretacje w postaci disco garniturów czy sukni boho. Stylowe są frędzle, które na razie mają rozmiar XXL. Stanowczo modne są spódniczki mini, chociaż nie wiadomo, czy kiedykolwiek zniknęły z horyzontu. Obecnie w asymetrycznej odsłonie. Wraca również stara miłość nazywana dzwonami. Fakt, że nie zdają się do jeżdżenia na rowerze, bo zaplątują się w łańcuch i to jest ich znaczna wada, jednakże klimat robią. Obecnie modne buty damskie to gladiatorki, a najbardziej modnym kolorem pory roku jest żółty.

Pokrewne informacje znajdują się tu – więcej zobaczysz na stronie (https://www.mroptic.pl/galanteria), którą również dobrze jest odwiedzić. Oczywiście jeśli omawiana kwestia jest dla Ciebie użyteczna.

Podziwiając pokazy mody mamy możliwość zwrócić uwagę na prześwitujące sukienki. Przeczytaj więcej tu: modne buty sportowe damskie kielce.

obcasy

Autor: Via Roma
Źródło: Via Roma
Modnymi akcesoriami są z pewnością naszyjniki oraz długie kolczyki. Te z dosadnymi oczkami fantastycznie wmieszają się w styl boho, czy hippie. Jak zwykle najbardziej odpowiednia jest biżuteria w srebrnym kolorze. Zazwyczaj spotykanym połączeniem pod względem kolorystycznym są właśnie dodatki i modne buty damskie. Na czasie są też szaliki, w różnego typu wzory, od pepitek do pięknych wielokolorowych kwiatków. W końcu na wiosnę i lato nie musimy się stopować. W końcu promienie słońca każdemu motywowi i kolorowi dołożą czaru. Proponuję zestawiać barwy ciemniejsze bądź mniej jaskrawe z soczystymi barwami lata, np. ciemna zieleń z żółtą koszulą z zielonymi drobinkami. Może być także gładka, a do tego śliczne zielone buty albo torebka. Omijajmy przerostu formy nad treścią, nie rzadko lepiej nie wzbogacać się w akcesoria, ale powariować z zestawianiem określonych elementów odzieży. Zatem, bawmy się kolorami i modą! Zobacz więcej: polecane buty sportowe damskie łódź.