Chcesz, żeby Twój chłopak ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go na zakupy lub zafundować mu kilka sesji z osobistym stylistą.

najnowszy szyk i trendy

Chcesz, żeby Twój chłopak ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go na zakupy lub zafundować mu kilka sesji z osobistym stylistą.

Zazwyczaj sądzimy, że faceci znają się na modzie o wiele mniej niż dziewczyny, a dodatkowo wielu z nich nawet nie próbuje tego zmieniać. Praktycznie każda dziewczyna zdecydowanie dobrze zna takie wypadki, kiedy idzie ze swoim narzeczonym na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze praktycznie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do mieszkania.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Twój mąż jest dokładnie taki sam, a Ty mimo to nie ustajesz w próbach i pragniesz, aby chodził modnie ubrany, wtedy mamy dla Ciebie parę podpowiedzi.

Na początku musisz sobie uświadomić, że faceci mają całkowicie inne podejście do zakupów niż kobiety. O ile zdecydowana większość kobiet wręcz kocha chodzić po sklepach i może to robić właściwie codziennie, o tyle faceci mają dokładnie na odwrót. Większość z nich niewątpliwie woli wyjść raz czy dwa razy do roku na porządne zakupy niż chodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem kupować jedną rzecz.

Jeżeli zatem chcesz porządnie ubrać swojego mężczyznę, wtedy kategorycznie powinnaś zastosować trochę inną taktykę niż w przypadku zakupów z przyjaciółką. Zabierz swojego faceta na zakupy raz lub dwa razy w roku, a z pewnością będzie Ci wdzięczny. Do takich zakupów musisz jednakże dobrze się przygotować – wcześniej porządnie przejrzyj garderobę swojego ukochanego i sprawdź, jakich ubrań mu brakuje. Pomyśl także, gdzie prawdopodobnie można zakupić te ciuchy (odzież damska online) – wszystko po to, aby jak najbardziej skrócić czas, który Twój facet będzie musiał spędzić w sklepie. Jeżeli odpowiednio się przygotujesz do takich zakupów, wówczas Twój facet niewątpliwie będzie Ci wdzięczny. Znajdź odzieżowe inspiracje –

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym pomysłem może być również zafundowanie Twojemu ukochanemu paru wyjść ze stylistą. Taka osoba bez wątpliwości pokaże mu dokładnie, w jakich ciuchach wygląda najlepiej, a również dokonają wszelkich koniecznych zakupów. Dzięki temu Twój ukochany będzie mógł uzupełnić swoją garderobę na parę najbliższych miesięcy, a w dodatku będziesz miała gwarancję, że stylista wybierze mu tylko takie ubrania, w których Twój chłopak będzie wyglądał naprawdę dobrze.