W jaki sposób dobrać najlepszą marynarkę?

najnowszy szyk i trendy

W jaki sposób dobrać najlepszą marynarkę?

Właściwe ubranie ma niebywale duże znaczenie w naszym powszednim życiu. Nie tylko powoduje, że doskonale się prezentujemy, ale jest również przez to powodem pozytywnego samopoczucia.
Jednym z wyjątkowo ważnych elementów garderoby kobiecej są marynarki.

Autor: Pretty One
Pasują m.in. do pracy, szkoły i na weekendową przechadzkę. Wspaniale się prezentują jako okrycie wierzchnie i ochraniają nas w chłodniejsze dni. Jak w takim razie wybrać właściwą marynarkę, by dobrze na nas leżała i by doskonale się w niej czuć?Nade wszystko trzeba dopasować żakiet do naszej figury. Inny model będzie pasować do pani o szerokich biodrach, inny z kolei do przedstawicielki płci pięknej, która nie ma wyraźnego wcięcia w talii. Pierwszorzędnie dobrany wzór skutecznie ukryje niedoskonałości sylwetki i doda nam śmiałości. Marynarki mogą być krótkie, dłuższe, bez klap i z klapami. Aby trafnie wybrać, sprawdźmy najpierw, jaki rodzaj sylwetki mamy i co chcemy zakryć, a co uwypuklić. Wtedy decyzja będzie o wiele łatwiejsza. Dobrze jest także zabrać na zakupy koleżankę albo inną bliską osobę, która prosto z mostu poradzi nam, w czym wyglądamy lepiej (ciepłe żakiety na jesień).

Musisz wiedzieć, że nasza strona www (https://lumicosi.com/kategoria/naszyjniki) pomoże Ci w uzyskaniu ciekawych danych na jakikolwiek temat. Taka strona z pewnością Ci się będzie podobała.

Stylizacja na niepogodę!

Autor: www.jestesmodna.pl
Źródło: www.jestesmodna.pl
Po drugie dobrej jakości marynarki damskie powinny być zrobione z naturalnych materiałów. Dzięki temu będą atrakcyjne, a ich noszenie sprawi nam niezmierną przyjemnością. Równie istotny jest materiał, z którego zrobiono podszewkę. Najlepszy byłby jedwab, lecz to dosyć droga propozycja. Odpowiednio sprawdzi się też wiskoza, która jest przepuszczalna i świetnie spełnia swoje zadanie.
Ponadto nie należy pamiętać o samym komforcie noszenia. Z tego względu żakiet nie może być ani za duży, ani za mały. Musimy dostosować go do naszego rozmiaru i bez trudu zapiąć guziki w razie takiej potrzeby. Marynarka nie może ograniczać ruchów, gdyż niekiedy będziemy zmuszeni przebywać w niej przez długi czas, np. podczas spotkań biznesowych. Co jeszcze? Chociaż dzisiaj modne są tzw. marynarki oversize, to dobrze jest mieć na uwadze, że nie jest to model, który pasuje na oficjalne okazje. Lepiej sprawdzi się na wieczorny wypad, niż na poważną konferencję.
Zdając sobie sprawę z opisanych zaleceń z pewnością bez problemu dobierzemy odpowiednie marynarki damskie. Warto sprawdzić kilka fasonów, aby przekonać się, w czym czujemy się najlepiej i zakupić właściwy żakiet (zobacz stylizacje do pracy z marynarkami).