Wiosenne porządki czas zacząć!

najnowszy szyk i trendy

Wiosenne porządki czas zacząć!

Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Poranki są chłodne, ale w ciągu dnia już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Weryfikację tego co ubrać, a co już koniecznie trzeba uzupełnić, nawet mężczyźni powinni zrobić właśnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilkę na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z grubymi płaszczami, sweterkami zakupionymi podczas ferii zimowych w Szczyrku, Zakopanem z motywami górskimi. To dobrze!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wreszcie będzie można pokazać swoją szczupłą sylwetkę pracowicie przecież zbudowaną przez intensywne treningi. Z pewnością z modą w pierwszym odruchu kojarzymy damy ale nie jest to w obecnych czasach niezłomną regułą. Dżentelmeni też uwielbiają się monie ubierać.

Chyba najbardziej trendy są ostatnimi czasy koszulki longsleeve, więc powiedziawszy tak by niewtajemniczony człowiek mógł zrozumieć i nie musiał spoglądać do słownika: jest to koszulka męska, dopasowana do ciała w taki sposób, by uwypuklić atrakcyjne strony wysportowanego mężczyzny, z rękawami ¾. Zatem koszulki longsleeve, to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem a koszulką z krótkim rękawem. Rzecz jasna nie ma przeszkód aby także była koszulką z aplikacjami. Modne ostatnio barwy to błękit, turkus a także rzecz jasna klasycznie biały. Dżentelmeni trochę puszyści winni zastanowić się nad zakupem bluzki z rękawami, ale nie tak bardzo dopasowanej.

Jeśli z kolei uzupełniamy braki w ubraniach dziecięcej albo nastoletniej latorośli możemy wybierać pośród ogromu deseni nie tylko jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną. Dosyć mocno rozwijającą się częścią tego działu mody są koszulki z aplikacjami. Oczywiście (nadruki na tkaninach) na koszulkach dobierane są do poziomu wiekowego pociechy.

Kiedy już ubraliśmy tatusia a także młodzież, nadeszła pora zająć sięgarderobą mamusi. Sukienki zostawmy na razie w spokoju. Tak samo jak w przypadku całej reszty rodziny, zainteresujemy się tylko koszulkami. Asortyment jest olbrzymi! Ostatnim krzykiem mody są tak zwane koszulki nietoperze. Od razu uspokajam ekologów, żadne z tych milutkich zwierzaczków nie ucierpiało 🙂 Bluzeczka przypomina nietoperza w locie – stąd ta oryginalna nazwa.