Ubierz się modnie w 2013.

najnowszy szyk i trendy

Ubierz się modnie w 2013.

Przyszły się sezon to okres szaleństw. Warto jednak popatrzeć w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że jest zmienna, czerpie także z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie najpewniej i w tym roku. Na topie będą zwierzęce aplikacje, pojawiające się przeważnie na bluzkach. Obok nich można zacząć poszukiwać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie wyraziste wzory.

Uzupełnieniem posiadających aplikacje łaszków, są wypełnione ćwiekami dodatki. To zapowiedź widocznego już na ulicach Polski stylu militarnego: ciężkie ubrania to druga strona bardzo kobiecych sukienek. Do tego dojść mogą ciemne kurtki, wysokie trampki i już mamy styl wyjęty wideoklipów Madonny. A jest, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących podkreślać swoje atuty polecamy barwne akcenty. Radosne kolory idealnie będą pasowały wiosną jak i latem. Z tym zestawić powłóczyste materiały, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy lato, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających poza tym okularach przeciwsłonecznych. Bez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed zgubnym działaniem UV, ale przede wszystkim będą stanowiły cudowne uzupełnienie naszego wyglądu i dodadzą nam szczyptę tajemniczości.

Autor: RESERVED

Wśród modowych wiadomości nie powinno zabraknąć miejsca na modne sukienki (z0bacz też: sukienki wieczorowe) ślubne. Ślubny elementarz wraca do łask. Która kobieta nie chciałaby iść do ołtarza mając na głowie falujący welon lub też spływający po podłodze kościoła długaśny tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają możliwość wyśnić swój sen w rzeczywistości, bowiem takie właśnie kreacje przygotowują dla nas butiki. Do tego rzecz jasna bucik na wysokim obcasie i mamy już odstawioną pannę młodą.

Wiosenne stylizacje 2014 zapowiadają się ciekawie. Na pewno wśród tylu różnorodności każda kobieta wypatrzy dla siebie coś odpowiedniego, w czym prezentuje się wyśmienicie.