Robi się coraz cieplej, czyli pora zmienić buty na bardziej lekkie

najnowszy szyk i trendy

Robi się coraz cieplej, czyli pora zmienić buty na bardziej lekkie

Pogoda robi się coraz piękniejsza, zaś termometr wskazuje coraz wyższe wartości. Bez wątpienia przyszła wyczekiwana od dawna wiosna. Z całą pewnością mnóstwo kobiet chętnie zrezygnowało z kozaków, które na naszych stopach zakładane były przez kilka miesięcy. Na jakie buty postawić w okresie wiosny oraz w letni czas, by prezentować się stylowo, lecz także czuć się swobodnie i dać swoim stopom komfort?

trampki na lato

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli szukamy butów odpowiednich do spodni, idealne mogą być trampki niskie. Oferowane dzisiaj trampki niskie to doskonały wybór dla tych wszystkich kobiet, które stawiają na swój komfort. Wprawdzie nie jest to stylizacja, która nadaje się do biura, ale bez strachu można zakładać je wychodząc na zakupy, wypad poza miasto lub na niezobowiązujące spotkanie w gronie koleżanek. Takie obuwie oferowane są obecnie w różnorodnych kolorach. Każda z nas ma wobec tego możliwość znaleźć model idealnie pasujący do naszych oczekiwań oraz preferencji. Inną ofertą dobrą na wiosnę będą czółenka na platformie. Oferowane dziś czółenka na platformie to już propozycja, gdzie można wykorzystać ją, szukając obuwia do biura. Będą doskonałe także wtedy, kiedy kobieta musi zachwycać elegancją. Plusem tego typu obuwia jest niezwykła stabilność. Dzięki temu nie musisz bać się, iż po długim dniu stopy będą obolałe. Mnóstwo pań nie wyobraża sobie jednak wiosny bez szpilek. Są to bez wątpienia najbardziej efektowne buty, które od lat są bardzo modne. Należy jednak zapamiętać, iż w szpilkach należy umieć chodzić, a sztukę taką nie wszystkie panie opanowały. Szpilki udostępnione będą obecnie nie jedynie w tradycyjnym kolorze czerni. Śmiałe kobiety, które lubią zwracać uwagę innych osób powinny zdecydować się na przykład na modele w kolorze czerwonym.

czółenka na lato

Źródło: foter.com

W sklepach znaleźć możesz również obuwie na szpilkach przykładowo w kolorze zieleni, żółte lub rozdrabniacz do słomy różowe. Ich wybór jest iście bogaty. Latem najlepiej użytkowane są buty odkrywające stopy. Generalnie im bardziej, tym korzystniej. Trzeba wiedzieć, by kupować te buty, które wykonane z naturalnych materiałów. W przeciwnym wypadku stopa może się spocić, jak wiadomo to pierwszy krok do powstawania odcisków. Dobrze dopasowane buty to nie jedynie buty modne, ale również komfortowe w noszeniu. I tego powinna trzymać się każda pani.