Stylistka- osoba, która pomoże nam znaleźć swój styl oraz nauczy nas jak dobierać elementy odzieży, aby wyglądać świetnie

najnowszy szyk i trendy

Stylistka- osoba, która pomoże nam znaleźć swój styl oraz nauczy nas jak dobierać elementy odzieży, aby wyglądać świetnie

Znalezienie własnego stylu to niekiedy bardzo długa droga. W galeriach handlowych jest mnóstwo ubrań i dodatków, moda proponuje nam jeszcze inne rozwiązania. Jeżeli nie wiemy w jaki sposób się ubierać, najlepiej skorzystać z usługi stylistki.

po zakupach ze stylistką

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, które pomogą nam w wybraniu ubrań i znalezieniu odpowiedniego stylu najprościej jest odnaleźć w internecie. Działa mnóstwo prywatnych stron kobiet, które oferują ze swojej strony zakupy ze stylistką. Poznań albo Kraków będą najlepszymi miastami, by zatrudnić profesjonalne specjalistki od ubioru. Kiedy znajdziemy już odpowiednią osobę, można zdecydować się na oferowane usługi. Czasami będzie to analiza kolorystyczna wraz z zakupami, czasami jednak spotkanie odbywa się najpierw na rozmowie na temat naszych oczekiwań, a później na zakupach. Robienie zakupów często trwa kilka godzin, stylistka (np. ) przeznacza cały dzień na pomaganie nam, możemy jednak ograniczyć ten czas do kilku godzin. Ustalamy także budżet, zależnie od naszych możliwości pieniężnych. Pozostałe rzeczy, które będą świetnie się sprawdzały w naszej garderobie otrzymamy zapisane na liście.

modna kobieta

Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Moda bywa świsną wskazówką oraz nierzadko proponuje bardzo interesujące rozwiązania, jednak nie zawsze modny fason lub kolor pasuje do naszej sylwetki lub typu urody. Najlepiej wybierać usługi wraz z analizą kolorystyczną, jeżeli decydujemy się na zakupy ze stylistką. Poznań to miejsce, w którym możemy odnaleźć wykwalifikowane kolorystki, które pomogą nam w doborze kolorów jak również ubrań. Możemy dowiedzieć się w jakich barwach jest nam najładniej, które najlepiej współgrają z kolorem naszej skóry jak również włosami. Później będziemy wiedziały jakiego rodzaju kolorów powinniśmy unikać, żeby nie wyglądać na przygnębione czy też zmęczone. Wybranie odpowiedniego fasonu sprawi, że nasza sylwetka zawsze będzie prezentowała się atrakcyjnie, ponieważ podkreślimy to, co mamy najładniejsze, nasze atuty, które ma każda klientka.

Usługi stylistki (np. osobistej stylistki – Basi Józefiak) to nie jedynie zakupy, ale również wiele nauki na temat doboru stroju.

Jeżeli planujesz obejrzeć coś niezwykle ciekawego, spójrz na witrynę (https://mazoretka.pl/) tej firmy, zobaczysz tam sporo bardzo tanich ofert.

Czasami nawet nie wiemy, że zmieniając przykładowo kolor włosów możemy zupełnie inaczej wyglądać w ulubionym stroju. Porady stylistki mogą być bardzo pomocne w wielu sytuacjach.