Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

najnowszy szyk i trendy

Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Zakupy odzieżowe – dla jednych to czysta przyjemność, a dla innych to przykra konieczność. Do tej pierwszej grupy zaliczają się zazwyczaj kobiety, a do drugiej natomiast mężczyźni. Panie uwielbiają chodzić po sklepach, dobierać kolejne stroje, coraz to nowsze spodnie, spódnice, sukienki lub marynarki. Panom natomiast nierzadko wystarczy kilka zbliżonych kompletów ubrań i już są szczęśliwi. Podejście do tej kwestii bywa więc w tym przypadku naprawdę bardzo różne u różnych osób.

Czasem jednak wręcz przesadzamy z ilością kupowanych ubrań. Nagle dostrzegamy, że mamy ich za dużo, że przepełniają naszą szafę. Jednak kiedy tylko natrafia się jakakolwiek okazja, by się lepiej ubrać, okazuje się, że nie mamy co na siebie włożyć. Żadne buty (kliknij link buty demonia) damskie tommy hilfiger nie nadają się na tę akurat konkretną okoliczność. Jeśli już znajdzie się sukienka, to nie pasuje do niej ani torebka, ani płaszczyk, ani inne dodatki. Innymi słowy – katastrofa. W końcu po długich zmaganiach coś kupimy, ale i tak nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z osiągniętego rezultatu – poznaj portal Ceneo . Wolelibyśmy, aby był on zupełnie inny. Jak zapobiec tego rodzaju sytuacjom? Jak ich unikać?

moda

Autor: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl

Najlepiej oczywiście robić zakupy rozsądnie. To, że coś się nam w danej chwili bardzo podoba, nie znaczy, że koniecznie musimy to natychmiast kupić. To, że przykładowo podobają nam się jakieś sztyblety, nie oznacza, że z miejsca są one dla nas niezbędne. Należy ćwiczyć silną wolę i nauczyć się sobie samemu odmawiać. Poza tym, jeśli już coś musimy zakupić, to niech to będą raczej ubrania standardowe, tradycyjne, takie, które pasują do różnych rzeczy – kupuj z Ceneo . Oczywiście też niech mają raczej stonowane barwy.

Czarne czy szare kurtki przejściowe damskie będą pasować do dużo większej liczby ubrań niż kurtka kanarkowa lub różowa. Będziemy ją tym samym częściej zakładać. A przecież ta część garderoby jest zazwyczaj dosyć droga, zatem najczęściej kupujemy tylko jedną kurtkę na sezon, niekiedy dwie, ale nie więcej. Lepiej więc, aby były one w miarę uniwersalne. Istnieją oczywiście wyjątki, takie jak przykładowo odzież ciążowa. Wiadomo, że takiej nie nosimy za długo więc później zalega w szafie. Jednak nie mamy wyjścia i po prostu musimy ją kupić, a niestety bywa ona dosyć droga.