Czy obuwie rzeczywiście zwracają uwagę drugiej osoby – czyli to co mamy nogach jako czynnik do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

najnowszy szyk i trendy

Czy obuwie rzeczywiście zwracają uwagę drugiej osoby – czyli to co mamy nogach jako czynnik do wywołania pozytywnego pierwszego wrażenia

Buty – powszechne dopełnienie dowolnej garderoby, o którym w przeważającej części przypadków myślimy jedynie pod względem praktycznym. Buty to jednak coś znacznie więcej niż tylko zabezpieczenie dla stóp.

sukienka

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Pasek ze skóry

Źródło: http://koszule-meskie.sklep.pl
ogląd - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom funkcjonują one jako podstawowe narzędzie w trakcie tworzenia swojego określonego wizerunku w stosunku do ludzi.

Popatrz nie tylko na ten tekst, ale też na komentarze z witryny (https://www.elian.eu/pl/zestaw-narzedzi-do-robienia-na-drutach-szydelku). Możliwe, że niektóre zaciekawią Cię na tyle, że zechcesz napisać własną recenzję.

Dowolna sfera współczesnego progresywnie nastawionego świata wymaga często innej pary obuwia. Odmienne na spotkanie biznesowe, do klubu fitness, na co dzień, na ślub itp. Przykładów można tu mnożyć w nieskończoność. Modne buty to również swego rodzaju wyznacznik statusu – posiadanie pary butów, które oznaczone jest znakiem towarowym uznanej marki lub producenta siłą rzeczy polepsza nasz status w określonym środowisku. Buty przyciągają uwagę szczególnie, gdy są nieodpowiednio dobrane do okazji. W efekcie modne buty szlagierowe buty są w stanie polepszyć jak i zmniejszyć odbiór naszej osoby przez drugiego człowieka. Zdawać by się mogło, że zwyczajna para obuwia nie powinna mieć, aż tak dużego wpływu na wizerunek. Realia są jednak odmienne. Przypomnijmy sobie ostatni raz kiedy przy stoisku wybieraliśmy buty – z całą pewnością zajęło nam to o wiele więcej czasu niż przysłowiowe 5 minut.

W trakcie wyboru kierowaliśmy się na pewno paroma ważnymi pytaniami jak: czy są to modne buty, sprawdź modne buty czy pokazują mój sposób bycia, czy pokazują moje zdeklarowanie wobec marki oraz czy opisują moja osobę w pełni? Dopiero potem patrzyliśmy na koszt, a jeśli odpowiedzi na powyższe pytania były twierdzące to wydatek nie przedstawiał się jako duży, lecz jako ważna inwestycja w siebie i swój rozwój. Jak widać obuwie to bardzo istotna część powszechnej rzeczywistości dla dowolnego klienta, pragnącego wywołać konkretne wrażenie.