W trakcie erotycznej igraszki pamiętajmy o obuwiu

najnowszy szyk i trendy

W trakcie erotycznej igraszki pamiętajmy o obuwiu

Wiele par kocha się ubierać, by uatrakcyjnić miłosne igraszki. Znaczenie ma wszystko, rozpoczynając od wyglądu pomieszczenia, po strój i zachowanie kochanków.

Nie wolno zapominać o żadnym szczególe.

obuwie erotyczne

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska
To zwykle kobieta stroi się do erotycznych zabaw. Nieocenione znaczenie mają nogi. Idealnie dopasowane obuwie erotyczne podkreśli ich czar. Można kupić erotyczne klapki, oczywiście na wysokiej szpilce, jaka wyszczupli i wydłuży naszą zgrabną nogę. Wysokie obcasy sprawią również, że cała sylwetka prezentuje się szczuplej, plecy zaś same się prostują. W wysokim obcasie stajemy się zatem czarujące oraz dumne. Dobrze jest nabyć niesamowicie pociągające pantofelki z puszkiem. Rzecz jasna kolor a także rozmiar dostosujemy do swych potrzeb. Pamiętajmy, by dopasować odpowiednie buty, zwłaszcza, że na rynku nie mamy zbyt wielu marek, wyspecjalizowanych w erotycznym obuwiu. Sporo popularnych a także docenianych marek pochodzi z USA.
Oczywiście można zdecydować się na coś ze zwyczajnego asortymentu, jakieś piękne oraz łatwo osiągalne szpilki. Obuwie erotyczne charakteryzuje się wszakże ciekawym wzornictwem, który trudno jest uzyskać w zwyczajnych sklepach z butami. Dlatego coraz więcej osób ceni sobie buty stworzone do erotycznych gier. Dobrze jest nabyć obuwie z wysoką platformą redukującą odczuwaną wysokość obcasów.

Pamiętajmy o tym, aby buty były stabilne, szczególnie, kiedy planujemy kuszący taniec (kursy tańca katowice) dla kochanka. Dobrze jest nakładać buty i pozostałe dodatki do zabaw erotycznych, by relacja z partnerem była bardziej interesująca oraz głębsza.