Garderoba stylowego faceta

najnowszy szyk i trendy

Garderoba stylowego faceta

Nie masz pojęcia na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Duże znaczenie ma materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeżeli jest to bawełna, to idealnie. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, przepuszczają powietrze, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze optymalnego dla swojej sylwetki fasonu powinniśmy kierować się: własnym samokrytycyzmem, wygodą i efektem końcowym na którym nam zależy. Jeśli od lat nosimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. i czujemy się w nich dobrze, zaś fasony dopasowane wywołują u nas niechęć, to nie musimy na siłę starać się być modni.

Jeśli jednak mamy szczupłą sylwetkę – wybierzmy koszule męskie slim fit i dodatkowo spinki do koszuli, polecam koszule-meskie.sklep.pl/Dodatki/spinki/. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, do tego są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i mniej zobowiązującej. Szczególnie, że genialnie komponują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niewysokich panów takie koszule wysmuklą dodając wizualnie nieco centymetrów, natomiast u wysokich szczupłych mężczyzn, podkreślą zalety sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci wprawią nas w pozytywne zdumienie swym bogatym asortymentem – sklep internetowy z koszulami męskimi.

Kolor to problem, który stwarza chyba najwięcej problemów. Bezspornie trzeba mieć w swojej garderobie białą koszulę, z racji tego, iż sprawdza się w każdej stylizacji. Jeśli nie wahamy się, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Uniwersalnym kolorem jest również jasny niebieski. Dobrze komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Zdecydowanie żaden mężczyzna nie będzie miał problemu ze stworzeniem zestawu dysponując koszulą w tym kolorze. Warto więc pamiętać: must have każdego lata to białe koszule i jasnoniebieskim kolorze.Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który świetnie wygląda w towarzystwie granatu lub beżu. Dlatego włóżmy róż i już!I rada na koniec, koszule z krótkim rękawem należy pozostawić na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki.

Nasz tekst wydał Ci się interesujący? Masz ochotę na następne posty? Zatem nie zwlekaj i klikaj termy mszczonów noclegi w poniższy link.

Chyba nie chcemy by kojarzono nas z „wujkiem Staszkiem na weselu”?