W jaki sposób skompletować męską garderobę?

najnowszy szyk i trendy

W jaki sposób skompletować męską garderobę?

Każdego dnia na ulicach mijasz setki facetów. Część z nich przyodziana jest całkiem od czapy, a część po prostu zachwyca – przyciąga spojrzenia nie tylko pań, lecz również panów.
Prawdopodobnie wielokrotnie zastanawiałeś się jak się to dzieje? Metodą na rozwikłanie owej zagadki może być należyte wyekwipowanie swej garderoby! Pośród elementów konfekcji nie ma istotnych oraz mniej istotnych.

Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Autor: Jackpot
Źródło: Jackpot
Wszystko jest ważne, jednak poniektóre składniki będą kluczowe. Te newralgiczne składniki to odpowiednio dobrane buciki, spodnie i tak zwana „góra”, a więc sweter, koszula a także marynarka. Okazuje się, iż istotne jest wszystko. I jest tak – z tą różnicą, że najważniejsze będzie, ażeby poszczególne „podzespoły” naszego ubioru „wywodziły” się z tego samego stylu. O co chodzi? O to, by nie łączyć sportowych butów ze spodniami od garnituru i koszulą w pasy – zaś na wierzchu z kurtą ortalionową.
Marianna Tomaszko

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Ważne jest, ażeby trzymać się jednego stylu – potencjalne mieszanki dopuszczalne są jedynie w kwestiach barw jak też dodatków – i tutaj również bez nadmiernej ekstrawagancji. Powinniśmy o tym pamiętać, bowiem kompozycja idealna to strój w jednym stylu – stylowe buciki, spodnie w kant czy też modne jeansy, t-shirt doskonale przylegająca do ciała plus marynarka.

Czyżbyś miał ochotę na więcej artykułów na ten temat? Zapraszamy więc do nowej witryny – po prostu naciśnij to jak prać pokrowiec na materac i przejdź do naszego portalu.

Takie zestawienie idealnie sprawdzi się na wieczorne wypady lub do pracy – pod warunkiem, że nie obowiązują w tym miejscu uniformy.

Wypróbowanym rozwiązaniem są także sweterki pod marynarkę – od paru lat zastępują z sukcesem golfy, które może i były cieplejsze, jednakże współcześnie są niemodne. W sklepach stacjonarnych jak też online dostępna jest odzież męska XXL.