Nie zapominajmy o tym, by wybierać dobre buty

najnowszy szyk i trendy

Nie zapominajmy o tym, by wybierać dobre buty

Lata temu nie chodziliśmy w butach – my w sensie nasi prapraprzodkowie. Biegano boso i stopy przywykły do tego, że chodzenie nie zawsze okazuje się przyjemne. Jednak teraz nie trzeba przyzwyczajać naszych stóp do jakiś dziwnych warunków, teraz codziennie wzuwamy buty.

buty

Autor: Funk Dooby
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście zdarza się, że chodzimy boso po plaży czy też po trawie, jednak w czasie normalnego dnia stawiamy na odpowiednie obuwie. Na każdą z pór roku stawiamy na inne. Bywa, że potrzebne są długie i ciepłe kozaki, bo mamy minusowe temperatury poza domem, a innym razem wkładamy na nogi japonki, czyli buty, które mają sprawić, że nie będzie nam gorąco, bo latem najchętniej pochodzilibyśmy boso. Ale nie zawsze tak można, więc często zakładamy sandały. Poza obuwiem na zimę i tymi na gorącą porą roku jest również całe mnóstwo obuwia na przejściowe pory roku, tzn. mamy buty na wiosnę i na jesień.

Jeżeli uważasz, że prezentowany tu tekst jest cenny oraz szukasz czegoś podobnego, to kliknij ponadto ten odnośnik, a odnajdziesz więcej informacji torba kuferek!

Tu dużo zależy od tego, jaki rodzaj życia prowadzimy. Część osób kupuje jedynie buty sportowe, a część ludzi wybiera eleganckie pantofle, bo tylko one będą pasować do tego, co na siebie ubrały. Chociaż oczywiście współczesna moda jest bardzo zróżnicowana i do garnituru możemy włożyć adidasy, to jednak nie wszyscy chcą i mogą sobie pozwolić na takie bawienie się stylami. Sporo ludzi stawia zazwyczaj na klasyczną elegancję, która wymaga odpowiednio dopasowanego obuwia.

Pozująca modelka

Autor: Rob
Źródło: http://www.flickr.com
Są na naszych stopach
Gdy kupujemy buty musimy pomyśleć, do czego je włożymy. Czasem słyszymy, że butów nigdy dość, ale jeżeli tylko płacimy za jakieś buty a potem ich nie zakładamy, to w sumie, po co marnotrawić w ten sposób pieniądze? Powinniśmy popatrzeć na swoje buty i zastanowić się, które buty są dobre, które nie są nadmiernie znoszone. Część należy oddać, a część po prostu się pozbyć. Dodatkowo powinniśmy zastanowić się, czy nie przydałyby nam się jakieś nowe buty, które byłyby bardziej klasyczne. Bo bywa, że brakuje nam pewnych standardowych, można powiedzieć uniwersalnych butów, które można byłoby ubrać do każdej stylizacji.

Na szczęście szybko to zauważymy i możemy natychmiast pójść na zakupy i najzwyczajniej w świecie zakupić porządne buty, które będziemy mogli ubrać i do eleganckiej kiecki, ale i do jeansów i sweterka. Bo jasne jest, że istnieją też buty, które wkładamy rzadko, ale tak bywa również z ciuchami.