Moda będzie dla każdej osoby – jakiego rodzaju możliwości będą mieć obecnie osoby, którym natura nie poskąpiła kilogramów.

najnowszy szyk i trendy

Moda będzie dla każdej osoby – jakiego rodzaju możliwości będą mieć obecnie osoby, którym natura nie poskąpiła kilogramów.

Patrząc na modelki na wybiegach przeciętna kobieta może dostać kompleksów. Bardzo wysokie, wręcz wychudzone modelki pokazują coraz to nowe kreacje, jakie wiszą na nich jak na wieszakach. A w rzeczywistości rozmiary, które one pokazują zakładać może część nastolatek, i znacznie mniej dojrzałych kobiet, bo duża ich część się w nie zwyczajnie nie zmieści.

Lecz kult bardzo szczupłego ciała cały czas jest podtrzymywany, choć na szczęście pewni projektanci zauważyli, że większość pań nigdy nie wyglądała, a tym bardziej nie będzie wyglądać jak modelki na wybiegu. I na wybranych pokazach zaczęły się pojawiać modelki z naturalnymi, we właściwych miejscach pozaokrąglanymi sylwetkami. Również w reklamach kosmetyków oraz odzieży (polecam firma Dortex Import-Export) od niedawna występują bardziej naturalne dziewczyny, całkowicie inne niż wychudzone piękności o idealnych kształtach. Dodatkowo, jakiś czas temu zaczęto łamać pewne tabu i na wybiegach pojawiły się modelki w rozmiarze XXL, co stało się nie lada sensacją w świecie moda.

na sportowo

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Tak jak to bywa z dużą ilością rzeczy, jak jest zainteresowanie to w którymś momencie znajdzie się ktoś, kto na to zareaguje. A że puszystych ludzi jest coraz więcej, i odzież XXL wygodnie zaczyna być oferowana w coraz większej liczbie sklepów, to trudno się dziwić, że w końcu ktoś zdecydował się zrealizować tego typu pokaz mody. Rzecz jasna modelkami, tu nie powinno być żadnych wątpliwości, były panie z odpowiednimi kształtami. Osoby, jakim natura nie poskąpiła ciała cały czas miewają problemy z kupnem ubrań, które nie tylko będą na nie odpowiednie, ale poza tym choć trochę będą modne.

Tego typu pokazy mody uświadamiają i kreatorom i sprzedawcom, że ludzie bardziej puszyści to coraz bardziej licząca się grupa klientów, również potrzebująca ciekawych kreacji dla siebie. W ostatnim czasie w wielu sklepach pojawiać się zaczęły działy z większą odzieżą, powstają również całkiem nowe, w których odzież dla puszystych wygodnie to podstawowy towar. Dzięki temu ludzie mający nadwagę mogą znaleźć dla siebie coś naprawdę modnego i wyjątkowego.