Jakie buty są ponadczasowe? Dlaczego nie powinno ich brakować w naszej garderobie?

najnowszy szyk i trendy

Jakie buty są ponadczasowe? Dlaczego nie powinno ich brakować w naszej garderobie?

Niektóre z butów są ponadczasowe i jedynie w niewielkim stopniu mogą się zmieniać w związku z panującymi modami. Z tego względu właśnie warto mieć je we własnej szafie.

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Poniżej parę przykładów.

regały sklepowe

Autor: Phillip Pessar
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie każdy w swoim życiu posiadał chociaż jedną parę trampek. To modele można nazwać uniwersalnym. Wprowadza dużo luzu do każdej stylizacji. Możemy sądzić, iż warto nosić (buty wojskowe) je jedynie z jeansami, czy jakimś sportowym strojem, jednak tak nie jest. Wszak bardzo dobrze wyglądają ze zwiewną sukienką, wprowadzając troszkę niebanalnego klimatu do kobiecego stylu. Co ważne, mogą to być buty zarówno dla pań, jak również dla mężczyzn, przez co te same modele wyglądają świetnie bez bez znaczenia jaka jest płeć. Oczywiście inne kolory mogą bardziej albo w mniejszym stopniu odpowiadać konkretnym kupującym, natomiast fason z reguły wygląda podobnie. To już niemal kultowe obuwie, którego nie powinno brakować w dobrze skomponowanej szafie.
Z kolei czółenka z obcasem to również obuwie ponadczasowe. Oczywiście mogą pojawić się nowsze fasony, na konkretny sezon. Jednak niezmiennie w modzie zostają te najbardziej klasyczne czarne, jakie są idealne na różne okazje. Doskonale nadają się wieczór z elegancką kreacją, jak też na bardziej biznesowy zestaw ubrań. Ze względu na uniwersalny odcień, nie musimy się martwić, że nie będą pasowały. Czerń pasuje do wszystkiego.

Gdy chodzi o ciuchy i dodatki, to należy mieć na uwadze to, iż trendy wracają. Z tego względu nie warto pozbywać się dobrych jeszcze egzemplarzy, jedynie z tego powodu, że już nie są modne. Na pewno mowa powróci.