Modnie w każdym sytuacji także dla faceta

najnowszy szyk i trendy

Modnie w każdym sytuacji także dla faceta

Do wyboru, do koloru. Dziś mężczyźni mają duży wybór jeśli chodzi o bieliznę. Przez długi czas ta dziedzina mody nie była zbyt eksploatowana i co wielu mężczyzn nosiło takie same bokserki, jednak teraz wszystko się zmieniło – męskie bokserki to biznes, który jest bardzo opłacalny. Projektanci mody zajęli się wypuszczaniem nowych kolekcji bielizny męskiej, a co najfajniejsze poza świetnymi projektami, prezentowane są one przez nieziemskiej urody panów, często znanych gwiazd showbiznesu. Męskie bokserki można kupić w różnych kolorach i z nadrukami lub bez oraz z różnych tkanin. Są bokserki, które stworzono z myślą o świętach typu dzień zakochanych, czy dzień chłopaka. Tak, więc jeśli panie chcą kupić coś szybko swoim facetom, to wystarczy wybrać ciekawe bokserki (top 10 najchętniej wybieranych modeli). Taki prezent z zabawnym nadrukiem na sto procent rozbawi i obdarowanego i osobę, która daje prezent.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
NA NOC, A BYWA, ŻE I NA LENIWY DZIEŃ
Kiedyś piżamy męskie były kojarzone tylko z nieciekawymi pasiastymi materiałami. Czasem trafiły się jednokolorowe tkaniny na długi rękaw i do tego bez zbędnego dbania o szczegóły, bo piżama męska po pierwsze i właściwie ostatnie miała spełniać swoje zadanie, czyli okrywać ciało podczas spania. W dodatku tego typu nocne piżamy, niestety, w żaden sposób nie podkreślała męskich atutów. Na szczęście moda zajęła się i tą częścią męskiego świata. Dziś męskie piżamy są ciekawe i podkreślają to, co powinny podkreślić. Nie zapominajmy o tym, że nie tylko panie powinny świetnie się prezentować w łóżku, panowie idąc spać też powinni fajnie wyglądać. Ktoś stwierdzi, że to zbędna próżność. Jednak prawda jest taka, że w ciepłe noce lepiej panom zasypiać w lżejszych piżamach niż w ciężkich materiałach na długi rękaw z długimi spodniami.

Dlatego jeżeli nasz mężczyzna preferuje spanie w bokserkach może warto byłoby go przekonać do jakiejś ciekawej piżamy (w tym linku więcej odkryjesz), bo o ile, gdy śpimy we dwoje to nikomu nie przeszkadza, to, gdy pojedziemy do rodziny same bokserki mogą nie wystarczyć, zwłaszcza, jeśli mamy zamiar siedzieć całe przedpołudnie w piżamie u teściów. Dobrze jest, więc mieć, w szafie jedną męską piżamę jeśli nasz mężczyzna się do niej przekona, to z czasem sam kupi sobie kolejne.

Zobacz również inny zbiór materiałów podnoszących niniejszy temat – nie obawiaj się – wejście za darmo (https://europell.pl/), zatem wejdź na ten odnośnik.