Gdzie kupować buty – w sklepie stacjonarnym czy w sieci? Plusy i wady poszczególnych rozwiązań

najnowszy szyk i trendy

Gdzie kupować buty – w sklepie stacjonarnym czy w sieci? Plusy i wady poszczególnych rozwiązań

W czasach, kiedy w sieci można kupić praktycznie wszystko, chodzenie do sklepów tradycyjnych wydaje nam się czasem wielkim przeżytkiem. Jeżeli jednak zastanowić się nad tą sprawą głębiej, można dojść do wniosku, iż sklepy tradycyjne oczywiście nigdy nie znikną, a czasami są lepszym wyborem niż zakupy w internecie.

stylowe buty

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj sprawdzamy, co i w jakich dokładnie przypadkach najbardziej się opłaca – weźmy dla przykładu kupno obuwia.
Sklepy stacjonarne
Ogromną zaletą sklepów stacjonarnych jest niewątpliwie fakt, iż przed kupnem możesz zmierzyć buty. Każde obuwie, niezależnie od tego, czy chodzi o tenisówki męskie lub o wysokie damskie szpilki, musi dobrze pasować na stopę właściciela. Oczywiście zwykle kupujemy ten sam Rozmiar, jednakże po pierwsze czasem rozmiarówka konkretnych firm nieco się różni, po drugie natomiast w grę wchodzą jeszcze inne kwestie, które sprawiają, że but wygodny dla jednej osoby nie do końca będzie właściwy dla drugiej.

Ten odnośnik do serwisu bokserki męskie prowadzi do bardzo atrakcyjnej witryny, która ma równie intrygujące informacje na opisywany temat.

Nawet trampki męskie muszą być idealnie dopasowane, zatem możliwość przymierzenia butów przed kupnem bez wątpliwości jest ogromną zaletą. Zakupy w sklepie stacjonarnym są także lepszym rozwiązaniem kiedy chcemy kupić coś na szybko, bez konieczności czekania na przesyłkę.

zalety zakupów w sieci
Zaletą zakupów w internecie jest zdecydowanie fakt, że obuwie sportowe mmęskie zazwyczaj można tam kupić w o wiele niższych cenach.

buty sportowe

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli doliczysz do ceny butów koszty wysyłki, zwykle i tak zapłacisz znacznie mniej niż w przypadku zakupów w sklepie tradycyjnym. Na dodatek zakupy można zrobić szybko, właściwie o każdej porze dnia czy nocy, bez konieczności wychodzenia z mieszkania i chodzenia po wielkich centrach handlowych.