Interesujące a także różnokolorowe dodatki

najnowszy szyk i trendy

Interesujące a także różnokolorowe dodatki

Wielobarwny akcent w codziennej stylizacji może kompletnie odmienić styl całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, ale mogą też dużo powiedzieć o osobie, która je zakłada.

Praktycznie i charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary słoneczne kojarzą się głównie z latem, lecz można je rzecz jasna nosić niezależnie od pory roku. Chociaż z pewnością nie zaliczają się do rzadko spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubioru preferujemy. Osoby, które chcą odróżnić się z tłumu, mogą postawić na oprawki w rażących barwach bądź wybrać ciekawy deseń, jak na przykład paski, kropeczki czy serca.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez trudności znajdą także oprawki w tym kształcie. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, który może wskazywać na charakter ich właścicielki. Tak samo dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, zaś zimą chętniej nosimy torebki brązowe bądź czarne. Warto jednakże mieć na uwadze również bardziej odważne barwy albo zabawny wzór. Tym sposobem nudny dodatek stanie się interesującym elementem stroju.

Coś dla mężczyzn

Jednym z zasadniczych elementów garderoby każdego stylowego pana jest z pewnością garnitur. Rzecz jasna trudno z nim poszaleć, jeśli chodzi o kolory, ale możemy nieco ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a zatem niewielką dziurkę w klapie marynarki.

Zaintrygowały Cię treści podane w naszym artykule? Jeśli tak, to czytaj także bokserki męskie analogiczne informacje, tyczące się tego działu. Przejdź do nowej witryny.

Dawniej przyozdabiano ją kwiatem, teraz jego miejsce zajmują pinsy, czyli gustowne znaczki, które również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla panów- kliknij tutaj !. Prócz tego możemy też zdecydować się na pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczególnie uroczyste okazje mężczyźni mogą wybrać spinki do mankietów, jakie wcale nie muszą być nudne i mogą mieć kształt nawiązujący do hobby osoby je noszącej. Warto przy tym wspomnieć, że pinsy na zamówienie także można dostosować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur. Jak się okazuje, także elegancki ubiór można odrobinę ożywić oraz przełamać jego charakter, a możliwości jest wiele. Oczywiście trzeba pamiętać o umiarze – pinsy zakładane do pracy muszą być stonowane- przypinki-odznaki.waw.pl/.