Sposób na jesienną nudę

najnowszy szyk i trendy

Sposób na jesienną nudę

Jednym z najważniejszych elementów naszego stroju są akcesoria. prawidłowo dobrana torebka czy kolczyki są odbiciem naszego stylu i zamiłowań. Nie lękajmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z aksamitnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to niepospolite połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na kolejne wydatki.

Nasza garderoba

Mimo tego, że, iż jest coraz chłodniej zakładajmy sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajstopy z dyskretnym lub rzucającym się w oczy wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na obcasie aby wysmuklały naszą figurę. Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Powinniśmy dobierać strój tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w internecie lub zasięgnąć porady stylistki.

Co jest modne tej jesieni

Tej jesieni w naszych garderobach nie może zabraknąć ciuchów w odcieniu burgundowym oraz kolorów ziemi. połączmy je z delikatnymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem.

Wciąż masz duże kłopoty z odnalezieniem interesującej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje (https://www.maleckamakeup.pl/), one z pewnością Cię nie rozczarują.

W naszych torebkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla śmielszychkobiet topowym trendem mogą być ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest mnóstwo produktów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pospacerujmy do galerii i wybierzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszej garderobie.