Ślubna moda damska – jaki strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, żeby uzyskać dzisiaj pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

najnowszy szyk i trendy

Ślubna moda damska – jaki strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, żeby uzyskać dzisiaj pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

Sporo kobiet już od najmłodszych lat marzy o dniu swojego ślubu. Jest to bowiem wzruszający moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone na Młodą Parę, jako że to oni są bohaterami tego wieczoru. Nie można się więc dziwić, że współcześnie każda Panna Młoda stara się zaplanować swoją ślubną stylizację w najmniejszych szczegółach. Jakie rozwiązania są dzisiaj modne?

Krótka suknia ślubna

Autor: DAGNEZ
Źródło: abcslubu.pl

Nadal dużą popularnością cieszą się sukienki – księżniczki – kliknij link, a więc połączenie gorsetu z obszerną, tiulową spódnicą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet wysokich oraz szczupłych. Suknia (zobacz tutaj – pracownia sukien ślubnych warszawa) jest na tyle królewska, że nie potrzebuje zazwyczaj większej ilości ozdobników. Zjawiskowo będzie się prezentowała ze skromną biżuterią oraz prostą fryzurą. Oczywiście, znaczącym elementem stylizacji jest również welon. Do sukienek – księżniczek pasują welony długie.

Najczęściej, zasada dopasowywania welonu jest relatywnie prosta – im dłuższa sukienka, tym dłuższy welon. Obecnie coraz częściej welon jest zastępowany przez fascynatory, woalki bądź wianki, jednakże ciągle jest jednym z najważniejszych symboli zawierania związku małżeńskiego. Czemu? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że w przeszłości welon miał ochraniać Pannę Młodą przed złymi spojrzeniami. Jest on naprawdę znakomitym dodatkiem. Coraz więcej kobiet decyduje się też na sukienki ze spódnicą w kształcie litery A, która wydłuża oraz wyszczupla sylwetkę. Co więcej, popularny jest fason sukienek – rybek, który maksymalnie opina biodra i uda, żeby zwężać się od kolan. Rzecz jasna, te sukienki są najlepszym rozwiązaniem dla wysokich oraz szczupłych Panien Młodych, jako że w większości przypadków „rybka” pokazuje wszystkie ewentualne nieprawidłowości figury (blog kraina stylu).

Kobiety nie muszą zawsze decydować się na założenie długich sukien, jako że projektanci sukien ślubnych oferują też sukienki krótkie, najczęściej w stylu lat 50 i 60, czyli mocno rozkloszowane. Trzeba jednak pamiętać, że do takiej sukienki należy dobrać odpowiednie obuwie, jako że często to właśnie ono staje się podstawowym elementem stylizacji. Podsumowując, współcześnie każda przyszła Panna Młoda wybierze coś dla siebie, jako że oferta salonów sukien ślubnych jest naprawdę bogata. Proponowane są różne fasony, kolory oraz najlepszej jakości materiały.