Co powinno znaleźć się w naszej szafie, by nie mieć problemu z ubieraniem się?

najnowszy szyk i trendy

Co powinno znaleźć się w naszej szafie, by nie mieć problemu z ubieraniem się?

Szafa – co powinno się w niej znaleźć? Jak wypełnić swoją garderobę, by już nigdy nie narzekać, że nie mamy w co się ubrać? Większość z nas posiada wiele ubrań. Spodnie, koszule, sweter, żakiety, spódnice i sukienki – niekiedy wręcz nie możemy pomieścić ich w szafie. A mimo to wciąż kupujemy następne. Odwiedzamy centra handlowe, małe sklepiki, bazary i second handy. I w każdym z tego typu miejsc jesteśmy w stanie wyszperać coś, co nam się przyda. A mimo to kiedy nadejdzie jakaś ważna okazja i tak narzekamy, że nie mamy co na siebie włożyć – obuwie nie pasuje do torebki, spódnica do czapki, a rękawiczki do bluzki. I w ten sposób znów musimy wybrać się na zakupy i wydać kolejne pieniądze. Kto z nas nie spotkał się z tego typu scenariuszem?

kobieta

Autor: Ashley Webb
Źródło: http://www.flickr.com
Co więc powinna uwzględniać garderoba, aby uniknąć takich dylematów? Rzecz jasna warto postawić między innymi na klasyczne ubrania. Starajmy się wybierać takie fasony i kolory, które pasują do większości innych ubrań i dodatków. Te wymyślne może i są ładne czy kreatywne, ale potem okazuje się, że ciężko je zestawić z innymi rzeczami – męskie reebok. Stąd też rzadko je nosimy i zwykle marnują się w szafie. Jeżeli już więc zakupujemy sukienki dziewczęce rozmiar 46, wybierajmy takie, do jakich będzie pasował chociaż jeden z posiadanych już żakietów – a najlepiej kilka. Jeśli zbliża się dekoracje wnętrz bielsko znajomych i są nam potrzebne sukienki rozmiar xl – wybierzmy taką, która nie będzie jednorazowa, lecz którą będziemy mogli założyć także na niedzielny spacer bądź na imprezę. Niech więc nie będzie zbyt wymyślna, tylko klasyczna i nieco skromniejsza.

strój kąpielowy

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto rzecz jasna w naszej szafie powinny się znaleźć elementy ubioru takie, jak na przykład kąpielówki męskie reebok czy z kolei buty sportowe 37. Tutaj zwracajmy uwagę przede wszystkim na jak najlepszą jakość. W końcu jeśli ćwiczymy, pływamy na basenie, trenujemy, to zwykle robimy to dość regularnie i przez dłuższy czas. Warto więc kupić coś wygodnego, z czego będziemy zadowoleni, niż za jakiś czas znów musieć zaopatrzyć się w nowe dresy, czy kolejne buty – zdecydowanie pomocna strona, dobrze zajrzeć. Zresztą każde z naszych ubrań powinno być w miarę możliwości jak najlepszej jakości, zrobione z porządnego materiału. Dzięki temu nie będziemy chodzili na zakupy za często i więcej zaoszczędzimy.