Biała koszula jako najważniejsza i oczywista pozycja w męskiej szafie

najnowszy szyk i trendy

Biała koszula jako najważniejsza i oczywista pozycja w męskiej szafie

Tak jak w damskiej szafie nie może zabraknąć paru obowiązkowych ubrań, tak samo męska garderoba nie może obejść się bez kilku podstawowych rzeczy.

Najistotniejsza i pewnie najbardziej zrozumiała pozycja, czyli biała koszula. Zawsze modna, stale potrzebna.
styl koszuli to istotna sprawa. Za ciasna uwydatni brzuch, jaki wolimy przecież ukrywać, z kolei za obszerna będzie wyglądać niechlujnie. Z reguły wybieranym rozwiązaniem są obecnie koszule taliowane, aczkolwiek jest to sugestia wyłącznie dla szczupłych mężczyzn. Ten nadzwyczaj elegancki fason niestety nie przebacza nadprogramowych kilogramów. Niezależnie od rodzaju sylwetki, dużym łukiem mijajmy koszule luźne.
Nogi dwóch kobiet

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
biustonosze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są ubiory, jakie po jednym sezonie wychodzą z mody. Na pewno nie należą do nich jednakże dobrze skrojone, białe koszule męskie. Jeśli nie chcemy zalewać się potem przy najdrobniejszym stresie, wybierzmy koszulę z odpowiedniej jakości bawełny. Materiał ów niezwykle dobrze układa się na ciele, a ponadto względnie łatwo go rozprasować. Na specjalną okazję możemy z kolei ubrać efektowną, ale dosyć drogą koszulę jedwabną.
W koszuli istotny jest kształt kołnierzyka. Najpopularniejszy jest wzór prosty. Taką koszulę ubierzemy na każdą okazję, do krawata, bądź do dżinsów. Trochę bardziej szykowny jest z kolei fason włoski. Rogi takiego kołnierzyka są skierowane na zewnątrz. Najmniej oficjalny jest zaś kołnierzyk zapinany.

Koszule męskie owego typu doskonale nadają się do pracy.

Zweryfikuj jakie istotne źródło (https://azazel.pl/) stało się naszą zachętą. Nie będziesz żałował i z chęcią przeczytasz posty o tym zajmującym temacie. Kliknij w podany link.

Przy kupowaniu koszuli trzeba zwrócić uwagę na odpowiednią długość rękawa, krój zaś jest zależny od rodzaju sylwetki.