Pięknie i wygodnie w stroju kąpielowym – nie tylko latem

najnowszy szyk i trendy

Pięknie i wygodnie w stroju kąpielowym – nie tylko latem

Stroje kąpielowe nosi się nie tylko w szczycie lata. Modny kostium kąpielowy zachęci do aktywności fizycznej – godzina na basenie zimą w towarzystwie przyjaciółek okaże się prawdziwą przyjemnością, a jednocześnie utrzymamy nasze ciało w odpowiedniej formie dzięki czemu, gdy przyjdzie następne lato będziemy wyglądać doskonale! Weekend w SPA z basenem to również znakomity pomysł, by poprawić sobie nastrój w okresie zimy, gdy tęsknimy za wakacjami.
Warto mieć w swojej garderobie modny strój kąpielowy uszyty z wysokogatunkowych materiałów.

adidasy

Autor: KEEN
Biżuteria Cheetah

Autor: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura
Najlepiej mieć dwa rodzaje – strój jednoczęściowy oraz bikini. Wśród obecnie polecanych strojów kąpielowych znajdują się fasony z klasycznymi, pełnymi majtkami lub wyraźnie wyciętymi figami, jak również z szortami. Pełniejsze majtki pomogą zamaskować niedoskonałości, a te bardziej wycięte podkreślają wyćwiczone pośladki.

Jeżeli odkryte przez Ciebie tutaj porady są zbyt skąpe, to ta wyczerpująca treść niechybnie będzie godna poświęcenia jej czasu.

Modele kąpielowe oferowane są z tradycyjną górą, bardotką abo wiązane na szyi. Do wyboru są biustonosze z usztywnianym bądź miękkim wykończeniem, a ponadto modele push-up, które polecane są dla kobiet z niedużym biustem.

niemowle

Autor: Loren Kerns
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o stroje kąpielowe tutaj najwyższej jakości marka Gabbiano cieszy się dużym zainteresowaniem. Ta firma co sezon wypuszcza nowe modele kostiumów, na przykład piękne stroje kąpielowe Mewa, dowiedz się o strojach kąpielowych mewa w których każda kobieta czuć się atrakcyjnie i wygodnie. W asortymencie Gabbiano znajdziemy wiele modnych kostiumów kąpielowych w ciekawych wzorach oraz żywych kolorach.

Przez stosowanie wysokiej jakości tkanin, stroje nie blakną pod wpływem chloru, nie prześwitują i się nie naciągają, co zapewnia rewelacyjny wygląd oraz maksymalny komfort w każdej sytuacji.