Kobiece ubrania na zimę – w jaki sposób ciepło się ubrać?

najnowszy szyk i trendy

Kobiece ubrania na zimę – w jaki sposób ciepło się ubrać?

Niedługo zaczną się zimowe miesiące. Synoptycy twierdzą, że czekają nas ekstremalnie niskie temperatury i wielkie opady śniegu. To oznacza, że najwyższa pora, by udać się do sklepu.Z pewnością podstawowym wyborem dla kobiety jest ciepły płaszcz zimowy.

Pokaz mody damskiej

Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com

To najbardziej gustowny wybór, gdyż taki ubiór wygląda dużo lepiej od każdej kurtki. Wiedz o tym, że podczas zimowych miesięcy to nie elegancja płaszcza jest na pierwszym miejscu – kluczowe jest to, czy ubranie gwarantuje ci ciepło. Kobiety często o tym nie pamiętają i wybierają płaszcze zimowe, takie jak tu, w których mocno marzną, ale czują szczęście, bo wyglądają stylowo. Nie powtarzajcie takiego błędu, drogie niewiasty.

A co włożyć na siebie pod płaszcz? Najlepszym zakupem są swetry damskie. W tym sezonie rozsądnie jest zdecydować się na wyraziste modele, zrobione z miękkiej i cieplutkiej wełny. Zwłaszcza rekomendujemy mocne kolorystyczne swetry damskie, które przypominają najlepsze chwile okresu bożonarodzeniowego.

Zawsze warto przy okazji nowych nabytków zrobić generalny remanent w szafie z odzieżą. Z pewnością znajdziesz tam mnóstwo egzemplarzy, których już nie planujesz wdziewać. Powody mogą być rozmaite – bywa, ze ubrania już nie pasują, czasem po prostu stają się kompletnie niemodne. A co można uczynić z tymi starymi ubraniami, które tylko zabierają miejsce w szafce? Te, które są w złym stanie, dobrze jest zmienić w szmaty bądź na kołdrę dla domowego zwierzaka.

Jeżeli zaciekawił Cię opisywany artykuł, kliknij też na taki link, ponieważ znajdziesz tam podobny świeży materiał (www.virtuvia.pl/) – on także jest wart uwagi.

Możesz także przejść się do pobliskiego schroniska dla biednych zwierząt i podarować je jego smutnym mieszkańcom.

Jeżeli niepotrzebne ciuchy są dobre do użycia, poszukaj w rejonie pojemników instytucji charytatywnych, w których gromadzone są ciuchy dla żyjących w nędzy rodaków. O ile sama cierpisz na brak gotówki w portfelu, przejdź się do sklepu z używana odzieżą, by tam sprzedać swoje rzeczy. Można tą drogą uzyskać nawet parędziesiąt złotych.