Gdy nie wiemy, jaki film obejrzeć

najnowszy szyk i trendy

Gdy nie wiemy, jaki film obejrzeć

Współcześnie jesteśmy zasypywani wielką ilością różnorakich filmów. Praktycznie co tydzień kilka filmów ma premierę. Tak bogaty wybór sprawia, że każdy może oglądać coś, co naprawdę lubi.

ubranko

Źródło: pixabay.com
wichry namiętności

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli idziemy do kina, faktycznie możemy zawrotu głowy – oferta filmów jest przeogromna. Puszczane są filmy dla dzieci, bajki animowane, filmy sensacyjne, kryminalne, obyczajowe, dokumentalne, wzruszające, dosłownie – wszystko. Dawniej było nieco inaczej – propozycja była węższa, a do zbiorowej świadomości przedostawały się jedynie filmy, jakie zdobyły prawdziwe uznanie, jak na przykład Żywot Briana. Dziś o wszystkim decydują nakłady finansowe. Jeśli producent chce, aby film znalazł się na liście o najlepszej oglądalności, kupuje mnóstwo reklam. W ten sposób mierne produkcje są często oglądane. Żywot Briana nie potrzebował tej reklamy, a mimo to wiele osób go obejrzało. Czasami filmy są tak popularne, iż po latach tworzone są ich nowsze wersje. Tak powstał film Sekretne okno. Oryginał przez wiele długi lat był wzorcem doskonałego thrillera.

Czy spodobał Ci się ten artykuł? Jeżeli tak, to sprawdź jeszcze szczegóły w serwisie druty do skarpet, gdyż one również mogą być dla Ciebie niezwykle ciekawe.

Całe rodziny oglądały go z z emocjami. Johnny Depp jako nowszy bohater może nie sprawdza się w pełni, lecz ta produkcja i tak zasługuje na uwagę. Sekretne okno sprawdzi się w trakcie każdej nocy filmowej- żywot briana.

Czasem, tak samo jak w przypadku nadmiernego rozreklamowania filmu, gdy staje się popularny nie z uwagi na swoje zalety ale poprzez pieniądze, film zyskuje popularność w pewien sposób wbrew widzom. Tak było z budzącym ogromne kontrowersje filmem reżyserowanym przez Mela Gibsona. Film Pasja strasznie zantagonizował widzów. Większość nich mówiła, że gdyby wiedzieli, w jakim klimacie utrzymany będzie firm, w życiu by go nie oglądali. Ten film cieszył się ogromnym zainteresowaniem jeszcze podczas kręcenia. Reżyser ostrzegał, iż to nie będzie kolejny cukierkowy film o Chrystusie, lecz nikt go nie słuchał. Pasja – film – przeszedł najśmielsze oczekiwania: ludzie mdleli podczas projekcji, wychodzili z sal kinowych, pomstowali na reżysera. Takie same doświadczenia spotykały twórców kontrowersyjnego filmu ze śmietanką hollywoodzkich gwiazd. Wichry namiętności to produkcja, jaka mówi o zakazanej miłości. To dramat, jaki nikogo nie zostawia obojętnym. Warto go obejrzeć. To wielkie kino, jednakże Wichry namiętności to film wymagający, który skłania do refleksji- treść.