Ponadczasowość w parze z nutką fantazji

najnowszy szyk i trendy

Ponadczasowość w parze z nutką fantazji

Jeśli ktoś twierdzi, iż dzisiejsi mężczyźni nie dbają o siebie – jest w błędzie. Nie ulega wątpliwości, że są wyjątki, ale zdecydowanie panowie chcą
podobać się zarówno sobie jak i kobietom. Wśród mężczyzn znajdziemy wielu, którym znane są najnowsze trendy albowiem coraz częściej zwracają uwagę na modną odzież czy markowe buty.

buty

Autor: Reebok
Źródło: Reebok
Panom, którzy poszukują dobrych, komfortowych, a jednocześnie stylowych butów proponujemy przyjrzeć się najnowszej kolekcji obuwia Clarks. () Jest to brytyjska marka, która od zawsze stawia na jakość i wygodę. Buty firmy Clarks wyróżniają się nieprzemijającą elegancją i stylem. To wieloletnia tradycja i wsłuchanie się w wymagania klientów przyczyniały się do tego, iż buty Clarks cieszą się wielkim powodzeniem w wielu krajach – Clarks 24.

W nowej kolekcji zobaczyć możemy modele skórzane etui skórzane – zarówno krótkie, tradycyjne, pasujące do eleganckich spodni, jak i te wyższe – za kostkę. Clarks jest przywiązany do detali, które powodują, iż proponowane przez nich buty wyróżniają się na tle podobnych fasonów. Oprócz skóry do wyrobów wykorzystano zamsz, sprawdzający się na mniej

buty

Autor: Adidas
Źródło: hurtowniasportowa.net

formalnych okazjach. W ofercie znajdziemy buty w najmodniejszych kolorach tego sezonu – czerni, brązu, granatu, które stanowią kropkę nad „i” męskiego stroju.

Dużym zainteresowaniem cieszą się cały czas mokasyny – buty wygodne i ponadczasowe. W zależności od fasonu, koloru i materiału mogą być mniej lub bardziej formalne. Idealne rozwiązanie dla mężczyzn którzy lubią łączyć i elegancję i nonszalancki luz.

Decydując się na zakup obuwia Clarks, mężczyźni mają pewność, iż stają się posiadaczami ponadczasowych i trwałych modeli. Dodatkowo, nie muszą już tracić czasu na wycieczki po butikach i centrach handlowych, co jak wiadomo, nie należy do wymarzonych form rozrywki. Sklepy internetowe proponują szeroki wachlarz modeli, szybką dostawę oraz… atrakcyjne ceny.