W jaki sposób kupować obuwie ślubne dla pana młodego?

najnowszy szyk i trendy

W jaki sposób kupować obuwie ślubne dla pana młodego?

Moment ślubu jest dniem, w którym państwo młodzi pragną prezentować się zjawiskowo. Stroje oraz dodatki muszą być ze sobą spójne, żeby tworzyć zachwycającą, elegancką całość. Za nami już czasy, kiedy jedynie pani młoda przywiązywała uwagę do szczegółów, współczesny pan młody również chce wyglądać wyjątkowo i gustownie.

Najistotniejszy jest rzecz jasna garnitur garnitury wrocław do ślubu. To do jego tkaniny, barwy oraz stylu dopasowuje się pozostałe elementy ślubnej galanterii. Panowie zwykle zwracają ogromną uwagę na wybór koszuli oraz muchy albo innego ozdobnika, lecz niestety dość beztrosko wybierają obuwie ślubne. Tymczasem wygodne i ładne półbuty męskie mogą wspaniale dopełnić stylizację, zapewniając jednocześnie komfort w tym szczególnym dniu, w którym niemało czasu spędza się na nogach. Buty powinny być wykonane z najlepszych materiałów oraz tworzyć z garniturem harmonijną całość, zarówno pod względem charakteru, jak i palety kolorów.
ślub

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób dopasować obuwie ślubne do konkretnego ubrania? Mężczyźni zazwyczaj mają problem z doborem pasującego koloru butów. Współcześnie półbuty męskie dostępne są na szczęście w równie szerokiej gamie barw, jak buty dla pań – wybierz wygodne półbuty dla mężczyzny . Fundamentalna reguła mówi, iż do garnituru w ciemnej barwie wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeśli nie chcemy nabywać butów na jedno wyjście, do beżowych i jasnoszarych garniturów – zamiast butów w tym samym kolorze – będą odpowiednie buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty z powodzeniem można później zakładać na co dzień. Nie zapominajmy, że lakierowane półbuty są mniej praktyczne niż wersja bez połysku i pasują raczej do wytwornych smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym kroju. Pary młode coraz bardziej ochoczo decydują się na kolorowe gadżety, na jakiś wesoły akcent, dodający poważnemu ubraniu trochę swobody. Panie zazwyczaj decydują się w takiej sytuacji na kolorowe obuwie – sprawdź się z ofertą 3i. Panowie powinni zostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich dobrać kolorowe sznurówki. To oryginalny sposób na zindywidualizowanie klasycznego obuwia. Warto wybierać buty ze skóry naturalnej, latem szczególnie istotne jest, żeby skórzana była także wyściółka buta – zapobiegnie to poceniu się nóg i powstawaniu kłopotliwych otarć.