Nabądź najodpowiedniejszą bieliznę dla siebie!

najnowszy szyk i trendy

Nabądź najodpowiedniejszą bieliznę dla siebie!

Każda kobieta pragnie pięknie wyglądać, inwestuje w wizyty w gabinecie kosmetycznym, fryzjera, eleganckie ciuchy. Jednak nic nie uwydatnia tak naszej kobiecości jak odpowiednio dobrana bielizna. Także, jeżeli nikt nie ujrzy nas w niej, ponętny komplet wdziany pod ubranie, pomoże nam poczuć się bardzo kobieco. Jednak jak właściwie dopasować konkretne komplety do naszej sylwetki? Czy wdzianie pończoch samonośnych przystoi każdemu?

bielizna damska

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie posiadamy w salonach bardzo duży wybór wszelkiego typu firm. Od rodzimych wytwórców, wśród których bielizna Kinga wiedzie prym, po zachodnioeuropejskie placówki. Ceny tez są niezwykle przekrojowe, za najprostszy biustonosz zapłacimy już kilkadziesiąt złotych. Jednak jest to część stroju na tyle istotna, że słuszniej w nią zainwestować dużo pieniędzy. Dobrze jest wybrać się do fachowego salonu, w którym odszukamy breastfitterkę. Jest to osoba, która ukończyła specjalny kurs, pokazujący, w jaki sposób należy komponować stanik.

Czy odnośnie prezentowanej tematyki masz więcej pytań? Jeżeli tak, kliknij ten link – to nie może za nic umknąć Twojej uwadze!

Gdyż jak się okazuje, większość kobiet nosi o rozmiar za małe miseczki. Jeśli poważamy polskie wytwory bielizna Kinga posiada pare butików z wykwalifikowaną pod tym kątem kadrą – bielizna kinga wpadła mi w oko.

A co z mocniej odważnymi strojami? Jeśli nie jesteś zwolenniczką rajstop, wolisz pończochy, raczej nic nie stoi na przeszkodzie abyś je zakładała, bez względu na wiek. W końcu kiedyś każda z kobiet posiadała tylko taką opcję. Jednak istotnym jest, żeby każdą pare właściwie dobrać. Warto zmierzyć długość naszych nóg oraz obwód ud, gdyż te pomiary będą kluczowe, jeżeli chcemy aby nasze pończochy leżały jak ulał. Jest to tym bardziej ważne, że niedobrane odpowiednio, mogą spadać nam z nóg, poza tym wżynają się nieestetycznie w uda. Jeżeli chcemy do tego skomponować pas do pończoch, mamy bardzo duży wybór. Bielizna Kinga ma w swojej ofercie cały asortyment kolorów i deseni, od koronkowych, po gładkie, jedwabne. Taki element garderoby stanowi prawdziwe ukoronowanie naszego stroju, jednak pamiętajmy, aby właściwie komponował się z resztą naszej bielizny.

pończochy

Źródło: pixabay.com
Właściwie dobrana bielizna to rękojmia wspaniałego samopoczucia każdej pani. Jeżeli dobrze dopasujemy stanik lub pas do pończoch, będzie nam niezmiernie komfortowo, dodatkowo będziemy czuć niezwykle kobieco – poznaj przykłady. A nic tak nie polepsza samopoczucia jak świadomość że jest się piękną.