Jak rozumnie skompletować swą szafę?

najnowszy szyk i trendy

Jak rozumnie skompletować swą szafę?

Szafa – jest ona istotnym miejscem w domu dla każdej pani. Przecież przedstawicielki płci damskiej zwykle niezrównanie dużą wagę przykładają do tego, co ubierają. Mogą mieć faktycznie ogromny zbiór ubrań na każdą okazję. Codzienne, na wyjście, sportowe, na przyjęcie, na wyjątkowe chwile, na obiad z przyjaciółką. A kiedy przychodzi co do czego okazuje się, że zazwyczaj i tak nie mają co na siebie założyć. Przecież codzienne rękawiczki nie będą pasować do stylowego płaszcza, a te wyjściowe do sportowej kurtki.

buty meliski

Autor: BitchBuzz
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba mieć więc aż kilka par rękawiczek. Wielokrotnie tych wszystkich ubrań robi się tak dużo, iż szafa przestaje być wystarczająca. Dlatego pragnieniem wielu pań jest posiadanie osobistej garderoby. Ale może da się to rozwiązać inaczej? Może da się tak dobierać elementy garderoby, żeby nie mieć ich nazbyt wiele, a by mimo to i tak zawsze mieć co na siebie włożyć? Jaką zasadą więc się kierować, idąc do sklepu? Dobrze poszukać rzeczy uniwersalnych na przykład: damskie reebok, takich, jakie w miarę możliwości będą pasować do dużej ilości rzeczy. Jeżeli w takim razie kupujemy kozaki damskie to najlepiej, by były one czarne. W końcu tego rodzaju buty nosimy przez całą zimę, nieraz prawie każdego dnia, powinny zatem pasować do tak naprawdę wszystkich spodni, a z pewnością do kurtek oraz płaszczy. Dzięki temu unikniemy marnowania czasu każdego ranka na myślenie, co ze sobą zestawić, by wyglądać odpowiednio oraz gustownie. Unikajmy natomiast raczej ubrań w jaskrawych kolorach, takich, które mało do czego można dostosować. Jeśli np. wybierzemy jaskrawo zielone meliski 42, raczej nie włożymy ich za wiele razy, ponieważ zwyczajnie niełatwo będzie wymyślić takie stylizacje. Pieniądze na nie spożytkowane będą stracone.

kozaki

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna raz na pewien czas można sobie pozwolić na tego rodzaju szaleństwo szczególne jeśli trafiają się świetne okazje cenowe: ceneo buty, ale na co dzień jednak raczej stawiajmy na klasyczne stroje. Co więcej oczywiście ubrania modne ubrania powinny być także funkcjonalne. Co to w związku z powyższym znaczy? Jeżeli np. cenimy sport, w naszej szafie obowiązkowo powinno się znaleźć obuwie damskie reebok. Jeżeli natomiast często przytrafiają nam się eleganckie okazje, świetnym pomysłem będzie mała czarna, jaką z pewnością włożymy naprawdę wiele razy. Jeżeli zatem zdecydujesz się ją kupić, bez wątpienia nie będziesz tego żałowała.