Jak ubrać się na wesele – strój dla Panny Młodej oraz dla druhny

najnowszy szyk i trendy

Jak ubrać się na wesele – strój dla Panny Młodej oraz dla druhny

Ślub oraz wesele jest jednym z ważniejszych dni w życiu wszelkiej osoby. Na ten dzień z pewnością wyczekujemy z dużym utęsknieniem i niecierpliwością, i potrzebowalibyśmy żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Przygotowania do ślubu i wesela zawierają sporo rzeczy, między innymi znalezienie dobrego ubioru dla Panny Młodej oraz dla druhny. Najważniejszą rzeczą w ubiorze Panny Młodej jest naturalnie suknia ślubna. Winna być ona odpowiednio dopasowana, oraz także wygodna. Nie może zbytnio ograniczać ruchów, zawadzać w tańcu lub być zbyt ciężka.

Wskazane jest przyłożyć wielką wagę również do doboru bielizny, szczególnie jeśli chodzi o biustonosz. Nie zdoła być widoczny zza sukni, równocześnie musi niesłychanie dobrze zabezpieczać biust, szczególnie jeśli posiadamy suknię bez ramion. Panna Młoda powinna czuć się pewnie, a jej biust ma obowiązek przez pełne wesele utrzymywać się na swoim miejscu. Wskazane jest pamiętać o wyborze stosownego rozmiaru, jeżeli mamy rozmiar C, to kupmy staniki rozmiar c, natomiast nie większe lub mniejsze.

sukienka

Autor: micadew
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym znaczącym elementem w ubiorze Panny Młodej są buty ślubne. Mnogość kobiet uwielbia śliczne buty, aczkolwiek w dniu ślubu wskazane jest postawić przede wszystkim na wygodę – wybieraj staniki rozmiar c. Buty ślubne nie zdołają być niewygodne, obcierać nas albo powodować odciski, albowiem w przeciwnym razie ślub i wesele może stać się dla nas utrapieniem. Wybierzmy więc odpowiednie buty ślubne 41. Przed ślubem pożądane byłoby jeszcze porządnie je rozchodzić.

Ubiór druhny też jest całkiem ważny, gdyż druhna pełni ważną rolę na weselu, jest też wsparciem dla Panny Młodej. Niektóre jednostki decydują się na kilka druhen, w takiej sytuacji warto zadbać o jednakowe sukienki na wesele dla druhen. Będą one wtenczas wyróżnione. Jeśli chodzi o typ sukienki – tutaj panuje pewna dowolność – modne sukienki weselne. Można zdecydować się na długie oraz makijaże na ślub proste suknie, śliczne miniówki, tak zwaną „małą czarną” bądź też prawdziwe, piękne suknie balowe. Wybór pożądane byłoby jednakże najpierw ustalić z druhnami, tak żeby każda z Pań czuła się w swojej odzieży swobodnie.