Piękne włosy, czyli w jaki sposób osiągnąć wspaniały efekt

najnowszy szyk i trendy

Piękne włosy, czyli w jaki sposób osiągnąć wspaniały efekt

Nie każdy z nas posiada gęste włosy. Nie każdy również może się pochwalić oszałamiającymi lokami lub pięknym kolorem włosów. Ale każdy z nas może o nie dbać. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do sukcesu.

Blondynka o bujnych włosach

Autor: Steven Santiago
Źródło: http://www.flickr.com
Cykliczne wizyty w salonie fryzjerskim to podstawa! Dzięki nim dowiemy się, jak odpowiednio dbać o włosy. Już samo ucinanie zniszczonych końcówek daje bardzo wiele. Do tego dochodzą porządne produkty do włosów. Szampony, odżywki, maski, jedwab nadadzą naszej fryzurze pięknego blasku. Przemyślmy również możliwość przeprowadzenia rytuału Kerastase, który ma na celu wzmocnienie kondycji naszych włosów. Efekt jest piorunujący. Już na pierwszy rzut oka widać, że prezentują się o niebo lepiej! To szczególnie ważne dla osób, jakie często farbują swoje włosy. Jak wiemy taki zabieg nie jest korzystny dla naszych fryzur. Mimo tego, że produkty do włosów są dobre, to musimy wybrać na najlepsze z nich. W celu ich poznania, należy zapytać o radę doświadczonego stylistę fryzur. Również w salonie bezproblemowo zakupimy wyjątkowe produkty do włosów. Nadadzą one blask i odbudują zniszczone fryzury.

Rudowłosa

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób poznać porządnego stylistę fryzur? Najlepiej zapytajmy o zdanie innych ludzi. Możemy sprawdzić zarówno komentarze w internecie oraz, a także bezpośrednio pogadać ze znajomymi. Być może ktoś będzie mógł nam polecić swój salon. Gdy już się do niego wybierzemy i zobaczymy na przykład same starsze kobiety, czekające w kolejce na ondulację, lepiej natychmiast oddalić się. Dobre salony fryzjerskie nie oferują już tego rodzaju usług. W przypadku, kiedy zdecydujemy się zostać, a fryzjer zapyta, czy mamy koloryzowane włosy, również zrezygnujmy z jego usług. Uwagę musimy zwrócić również na czystość. Nikt z nas nie chce być przecież strzyżony brudnymi nożyczkami.

Czy chcesz zgłębić ten problem z innej perspektywy? Nic prostszego – zwyczajnie wejdź na ten odsyłacz, gdyż więcej zobaczysz w artykule.

Koszt usługi nie powinien być dla nas jedynym wyznacznikiem. Nikt przecież nie powiedział, iż drożej oznacza lepiej. Jest wielu młodych oraz bardzo zdolnych fryzjerów, którzy stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Cennik ich usług z pewnością nie będzie wysoki. My natomiast będziemy mieć pewność, że ktoś spojrzy na nasze włosy z innej perspektywy. Zaoferuje nam nowe produkty do włosów, inaczej przeprowadzi rytuał Kerastase. Zmiany na lepsze są pożądane. Bez znaczenia, jak regularnie wybieramy się do salonu fryzjerskiego pamiętajmy o tym, że podstawą jest odpowiednia pielęgnacja włosów. Nie dopuszczajmy do sytuacji, gdy włosy są przetłuszczone. Szczotkujmy je regularnie. Używajmy odpowiednich szamponów. Od czasu do czasu sięgnijmy po odżywkę. Bo to my mamy największy wpływ na wygląd oraz kondycję naszych włosów.