Biel są na topie!

najnowszy szyk i trendy

Biel są na topie!

Można zauważyć, że w świecie mody królować zaczęły barwy jasne. Ubranie w kolorze białym są idealne podczas gorących miesięcy – tak człowiek mniej odczuwa ukrop. Ubrania białe są z tej przyczyny chętnie noszone przez mieszkańców krajów południowych. Według fachowców od mody takie kreacje można nosić również zimą.

białe sukienki w domodi.pl

Jak wiadomo, jesień w naszym kraju to przeważnie deszcze, zatem zakładanie na siebie jasnych ciuchów może skończyć się koszmarnymi plamami – jednak jest pewien sposób. Białe ubrania, takie jak np. białe sukienki, mądrze jest wdziewać w bezdeszczowe dni. Można też wdziewać je wyłącznie na znamienite okazje. Różne imprezy jesienią najczęściej są organizowane w zamkniętych miejscach, zatem znika niebezpieczeństwo związane z brudem.

Na eleganckich ceremoniach świetnie zaprezentują się szpilki beżowe na wysokim obcasie. Należy pamiętać, że trzeba do nich dostosować resztę kreacji – zalecemy jednolite pomysły. Konfigurowanie jasnych butów z czarnymi spodniami nigdy nie będzie prawidłowym pomysłem i na odwrót. Nie powinno się też wkładać na siebie całkowicie ujednoliconych ubrań – warto zdecydować się po prostu na odmienne odcienie jasnych barw. Doskonałym przykładem jest zestaw: beżowe szpilki, kremowe spodnie i popielata marynarka (eleganckie marynarki) albo żakiet. Tak ubrana możesz ruszać nawet na najelegantsze przyjęcie tej zimy!

Gdy w naszym kraju na nowo zawitają słoneczne dni, wsuń na siebie bermudy (zobacz: domodi.pl/odziez/odziez-meska/spodnie-meskie_opcje_rodzaj-spodni,bermudy) . Te zgrabne spodnie wracają do łaski – w tym roku będą w cenie oczywiście egzemplarze w żywych odcieniach. Do takiego ubioru rozsądnie dorzucić leciutką górę z energetycznymi wzorami. Gorące miesiące łączą się właśnie z takimi świeżymi połączeniami i radością życia.

Do zestawu dołącz przydatne duperele w zbliżonej tonacji – z bermudami współgra modna lekka torebka z wielokolorowym deseniem. Można jeszcze dorzucić białą chustę, którą można się zabezpieczać przed promieniami słonecznymi w skwarne dni, oraz okulary słoneczne w tej samej stylizacji

.