Moda na następny sezon

najnowszy szyk i trendy

Moda na następny sezon

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Mimo, że rok dwa tysiące trzynaście niedawno się zaczął, a aura zimowa trwa w najlepsze projektanci już teraz rywalizują o najlepsze trendy na sezon wiosna – jesień 2013.

Rok ten bogaty będzie w odcienie czerwieni i brązu, które królować będą na wybiegach mody, oraz na ulicach polskich miast. W trendach widać inspiracje do mody lat 30-tych i dwudziestych – dopasowane żakiety, powłóczyste spódnice, marynarki z łatami a także berety, przeniosą nas do czasów przedwojennych, a a to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skóra na pierwszym miejscu

W obecnym sezonie niezwykle dużą popularnością cieszy się skóra, która w ostatnich latach była nieco zapomniana. O odzieży ze skóry z pewnością można powiedzieć że jest oznaką luksusu i dobrego smaku. Warto podkreślić, że, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska marka wytwarzająca odzież i dodatki skórzane Wittchen. Każdy sklep Wittchen ma ogromny wybór – począwszy od kurtek i płaszczy po dodatki takie jak przyborniki, portmonetki i rękawiczki.

Wittchen – jak firma zaczynała swoją działalność?

Marka Wittchen powstała w latach dziewięćdziesiątych przez Jędrzeja Wittchena, który jako pierwszy sprowadził skóry z Włoch do Polski. Od tego czasu Spółka wyprodukowała kilkaset różnorodnych linii a płaszcze Wittchen stały się synonimem luksusu i dobrego gustu. odzież medyczna ratownictwo i galanterię Wittchen można nabyć nie tylko w salonach firmowych, ale także zamawiając w internecie. Skóry z których wykonane są produkty należą do najlepszych gatunkowo ich produkcja jest na światowym poziomie.

Nowe trendy na jesień 2013 widać także w najnowszej linii Wittchen. Kurtki wittchen idealnie chronić nas będą przed wiatrem i jesiennym deszczem i co najistotniejsze – wytrzymają w idealnym stanie wiele następnych sezonów. Kolekcja zdominowana jest przez odcienie szarości, brązów i czerwieni, kolorystyka ta wykorzystywana jest w projektowaniu dodatków.