Strój – powinieneś dostosować go do swojej osobowości

najnowszy szyk i trendy

Strój – powinieneś dostosować go do swojej osobowości

Moda – potrafi się ona zmieniać w naprawdę szybkim tempie. Jednego roku lubiane są płaszcze damskie skórzane, a następnego podobne, lecz zrobione z wełny. Jednego garnitury, drugiego z kolei smokingi. Zwyczajnemu człowiekowi może być dość ciężko za tym wszystkim nadążyć. Szczególnie, że to co spostrzegamy na ulicy to niejednokrotnie jedno, a to co pokazywane jest na wybiegach – to drugie.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Patrząc na pokazy mody wielkich światowych projektantów, wiele razy przecieramy oczy z osłupienia, dochodząc do wniosku, że demonstrowane tam ubrania w ogóle nam się nie podobają. Sami już nie wiemy czy powinniśmy iść za modą, czy też może lepiej całkowicie ją zignorować oraz kierować się swoim własnym zdrowym rozsądkiem, a także swoim własnym gustem. Nie wiemy, jak będzie dla nas odpowiednio – to jest arafatka.

Tak naprawdę klucz tkwi w tym, by potrafić popatrzeć krytycznie na obecne trendy i wybierać z nich to, co nam pasuje, a to, co całkowicie do nas nie pasuje – odrzucać.

Jeżeli zaintrygował Cię opisywany artykuł, wejdź też na ten link, gdyż odnajdziesz w nim inny tego typu świetny serwis (https://www.jagna.pl/) – on także jest wart uwagi.

W końcu każdy z nas wygląda odrobinę inaczej. Każda kobieta ma inną figurę oraz inny typ urody. Do każdej zatem pasują inne fasony i kolory. Dla jednej właściwa będzie arafatka we wszystkich kolorach tęczy, a druga zupełnie się z dodatkiem takiego typu nie odnajdzie. Tak samo jedna z chęcią ubierze niesłychanie stylowe obuwie damskie poznań na wysokich obcasach, a druga będzie wolała buty sportowe czy nawet wygodne trampki. Nie jest warto zatem do niczego się przymuszać i nic robić na siłę. Przecież w swoich strojach mamy się czuć bardzo komfortowo, a nie mieć wrażenie, że jesteśmy przebrani.

ubranie

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas posiada jakiś gust ubraniowy oraz nie można go bagatelizować. Przecież strój powinien też pasować do naszego temperamentu, naszej osobowości. Dobierając ubrania, sygnalizujemy innym osobom, jacy jesteśmy, co lubimy, czego można się po nas spodziewać – więcej pomocnych rad na stronie. W końcu inaczej odbieramy osobę w trampkach oraz z dreadami, a inaczej w spodniach garniturowych oraz koszuli. Spodziewamy się po nich innych zachowań oraz cech charakteru. Ale to dobrze, iż nie jesteśmy wszyscy podobni, że się od siebie różnimy. Dzięki temu na świecie jest znacznie ciekawiej oraz bardziej różnorodnie, a także nieprzewidywalnie, a poznawanie kolejnych osób jest fascynującą przygodą.