H&M w sieci

najnowszy szyk i trendy

H&M w sieci

Skandynawska marka H&M funkcjonuje już od lat. w naszym kraju pierwszy sklep H&M otworzono równo dekadę temu.

Ta szwedzka marka osiągnęła znaczny sukces na skalę globalną, ponieważ udało się jej połączyć wysokiej jakości towary z niezbyt wysokimi cenami. Jeżeli jeszcze dotąd nie kupowałeś odzieży tej firmy, to najlepsza pora, by odszukać pobliski sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to uczynisz, zobacz oficjalną stronę WWW tego skandynawskiego giganta odzieżowego. Witryna jest zoptymalizowana również na najnowsze urządzenia przenośne i obfituje w dużo przydatnych opcji. Na witrynie sprawdzisz, jakie towary posiada w sprzedaży stacjonarny sklep H&M. Niedawno marka H&M nawiązała współpracę z mistrzem angielskiej piłki nożnej – legendarnym Davidem Beckhamem. Na portalu znajduje się śiwetny klip promocyjny z udziałem Beckhama, który został stworzony przez słynnego Guya Ritchiego, błyskotliwego reżysera z Hollywoodu, byłego męża Madonny. Beckham promuje najnowszą kolekcję bokserek dla panów. Wszystkie sprzedawane towary ujrzysz w praktycznym katalogu odzieżowym.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeśli nie lubisz sklepów z ubraniami i pragniesz wybrać towary dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w wygodnym fotelu przed komputerem, witryna WWW firmy H&M daje ci bardzo pomocne narzędzie – wirtualną przymierzalnię. Na stronie ujrzysz panią albo faceta w majtkach, na którego założysz elementy odzieży.Tak upewnisz się, czy na przykład fioletowa marynarka pasuje do niebieskich spodni. Co najciekawsze, można dopasować nawet twarz modela oraz zachować daną koncepcję na później.

Portal marki H&M daje 25% rabatu na ubranie, jeśli zarejestrujesz się do oficjalnego newslettera. To świetna opcja – będziesz dostawać najnowsze informacje na temat ciuchów za darmo i wybierzesz sobie odzież ze znaczną zniżką przy pomocy kuponu, który zrealizuje każdy sklep H&M.

Spodobał Ci taki artykuł? To super, sprawdź stronę odzież dziecięca pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na podobny temat.

Źródło: domodi