Uwaga! Skórzane rękawy nadal na topie

najnowszy szyk i trendy

Uwaga! Skórzane rękawy nadal na topie

Wstawki z eko-skóry i skóry to trend, który pokochały miliony kobiet. Trzeba dodać, że takie ozdoby nie kojarzą się już tylko z punckowo-rockowym wizerunkiem, ale można je już spotkać nawet w rzeczach przeznaczonych na uroczyste wyjścia czy po prostu do pracy.

Jeszcze nie tak dawno chodzenie po ulicach smakiem. Posiadaczka tego typu odzieży, albo była kobietą o nader ekstrawaganckim stylu, albo w jej garażu zaparkowany był motocykl marki Harley Davidson.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

W obecnych czasach sytuacja znacznie się zmieniła. Wszystko właśnie dzięki modzie, która non stop galopuje szaleńczo do przodu i nie zna granic, wciąż sięgając po nowe inspiracje. Parę poprzednich sezonów pokazało, że projektanci docenili wygląd skórzanych elementów w ubiorze. Wiele sklepów ma w swoim asortymencie tego typu rzeczy. W zależności od typu sklepu są one wykonane z eko-skóry albo naturalnej skóry. Możemy się rzecz jasna spodziewać, iż te ze skóry będą sporo droższe. Jeśli więc nie mamy zamiaru wydać zbyt wiele, lepiej jest postawić na elementy wykonane z ekoskóry, które w sprzedaży ma między innymi sklep h&m. Analogiczny efekt – skóry, uzyskuje się również na tak zwanym woskowanym materiale. Wygląda on bardzo mocno podobnie do skóry, ale jego wygląd ma prawo ulec zmianie po praniu, o czym należy pamiętać kupując tego typu rzecz.

Kolekcja ubrań Olsen Tribal Spirit

Autor: Olsen
Źródło: Olsen

Skórzane wstawki wykorzystywane są w szyciu różnych części garderoby. Bardzo popularne są na kołnierzach, rękawach albo lamówkach. Ograniczeń ich wykorzystania nie ma praktycznie żadnych. Pamiętać jednak należy, żeby wybierać takie ciuchy oraz materiały pod którymi skóra (zobacz też: skóra do obicia mebli) oddycha. Nie mamy prawa przecież czuć się jak w zbroi, bo ostatecznie efekt może być odwrotny od planowanego, a my sami po prostu zmęczeni.

Wymienione wyżej rękawy wydają się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem, a do tego mocno efektownym. Kurtki h&m które są wykończone skórzanymi rękawami rozchodzą się w szybkim tempie. Oprócz nich, sklep posiada w swojej ofercie również płaszcze oraz żakiety z elementami skórzanymi. Trzeba przyznać, że prezentują się bardzo elegancko. Jeśli do tej pory miałyście jakiekolwiek wątpliwości, czy możecie sobie pozwolić na tego typu ciuchy, albo czy nadają się one na przykład by chodzić tak w pracy, odpowiedź jest banalna – można je ubrać wszędzie.

Źródło: domodi