Garderoba, pantofle, dodatki

najnowszy szyk i trendy

Garderoba, pantofle, dodatki

Ubiór to nieskomplikowany fortel, żeby się odmłodzić, zaznaczyć to, co w nas ładne, co w sobie lubimy i zakamuflować felery. By modnie i stylowo wyglądać, w żadnym razie nie powinniśmy posiadać trzaskającej w szwach garderoby.

modne inspiracje

Autor: Olsen
Źródło: Olsen
Niestety to także najprostszy sposób na to, żeby przekroczyć granice, wbijanie się w workowatą, bezpostaciową odzież, kiepsko dobrane do własnej postury, stylu i temperamentu sprawiają, że wyglądamy nieatrakcyjnie i niezbyt młodo.
Najważniejsza reguła to ta, że nie jesteśmy niewolnikami mody, to ona ma nam sprzyjać, a my wybieramy z obowiązujących stylów to, co nam odpowiada. Trendy z wybiegów muszą być wyłącznie inspiracją (więcej odnajdziesz pod tym adresem). Trend to nasz wybór z wielu wariantów, jakie proponuje nam styl i projektanci.
Odzież winna być spoista z naszym stylem, rodzajem urody, nurtem. Sukces symboli kierunku tkwi w umiejętnym zestawianiu detali klasycznych z modnymi, sezonowymi trendami.
Aby modnie i stylowo wyglądać, zupełnie nie powinniśmy mieć pękającej w szwach szafy. Istnieją ubiory, które styliści określają bezsprzecznym główne. Mają możliwość stanowić podstawę do wielu stylizacji, przekształcać się w zależności od dodatków.
W każdym wieku zdołasz być powabna, pełna życia i fantastycznego uroku. Mała czarna, właściwe dodatki, to odzież wodzież (spodnie taktyczne) każda niewiasta wygląda dobrze, prosta i przydająca się na każdą okazję.
Biała bluzka, świetne spodnie, ołówkowa spódnica, obuwie czarne, trencz, to rzeczy które wcale nie wychodzą z mody. Naturalność i uniwersalność, minimalizm w wyborze barw i dodatków. Pewne zestawienia i kroje (znacznie więcej zobaczysz na www). Eleganckie faktury i desenie. Lecz klasyka w żadnym razie nie musi być monotonna.

kobiece inspiracje modowe

Autor: Nife
Źródło: Nife
Wbrew pozorom, olśniewające połączenia nie postarzają. Modne dodatki przełamią urzędowy charakter i przyznają stylizacji nowoczesności.
Barwy czerń, biel, czerwień, pudrowe róże, złoto i srebro w połączeniu z dobrą jakością materiałów spowodują, że powinniśmy wyglądać jak hollywoodzka gwiazda, retro, lub jak metropolitarny wamp. To trend zarówno dla dwudziestolatek, jak i dojrzałych niewiast.
Jeansy w prostym fasonie w zestawieniu ze szpilkami i białą koszulą, to współcześnie klasyka i klasa, jeśli dołożymy do tego właściwe dodatki.